Kizlar erkek bebek kaç haftada doğum yaptınız ben şuan 34-4 haftalık olduk çok ağrılarım var sanki doğum yapacak gibi bel ayak sırt bu normalmi sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Feride_07 tarafından oluşturulan Kizlar erkek bebek kaç haftada doğum yaptınız ben şuan 34-4 haftalık olduk çok ağrılarım var sanki doğum yapacak gibi bel ayak sırt bu normalmi sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,050 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar erkek bebek kaç haftada doğum yaptınız ben şuan 34-4 haftalık olduk çok ağrılarım var sanki doğum yapacak gibi bel ayak sırt bu normalmi sizce
Konbuyu başlatan Feride_07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin cinsiyeti ile alakası olmuyor ne zaman doğacağının benim 2 oğlan 37 haftada doğdu. Buda oğlan 36 haftadayız şuan bakalım ne zaman gelecek. 32 33 haftalardan sonra yalancı sancılar kendini göstermeye başlıyor artık düzensiz ve dinlenince geçiyorsa ağrıların korkma. Yine de ne olur ne olmaz bi dra görün istersen için rahat etsin

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Hic belli olmuyor oglumun birisi 40+5 te geldi daha niyetide yoktu zorla dogurttular 😂😂 bundada 39+6 yim bununda gelmeye niyeti yok 😂😂 arkadaslarim 37 38 haftada dogum yapti 🤗

cancin

Kayıtlı Üye
rank
Gayet normal dogum sancisi ile agri bambaska seyler karistirman imkqnsiz zaten. Yalanci sancilar da yasicaksin .bebegin agirlastigi icin bel agrilarin olacak ve artacak ozellikle cok ayaktakalip is yapiyorsqn bel agrisi kacinilmqz olacak o yuzden korkma rahat ol.

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
34 de bende de oldu bu tarz şikayetler. Dr a git kan tahlili yaptır vitamin minerallere baktır özellikle. Benim tüm degerlerim düşmüştü o yüzden kötüymüşüm. 3 haftadır vitamin mineral takviyesi alıyorum sade soda günde 2 tane içiyorum su an 38 bitmek üzere harika hissediyorum kendimi. Tek sorun sancılar 😥

H

Hanse nurun annesi

Guest
Biz kız bebek bekliyoruz 37 Haftalık olduk ağrılar ve sancılar çok normal

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Kız vala benim iki oğlum var ikisinde hiç sancım yoktu 42 haftaya kadar gittim bu bebekgim kızdı 26 haftaligim sırt ağrısı bazen oluyor bilemiyorum ama erkek çocukları geç 9 ayı bitiriyor diyorlar kizlar bitirmiyormus yani ne kadar doğru bilemiyorum🤷keşke bende biraz bunu erken dogursam vala 42 haftada çekilmiyor😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar