Kızlar erkek bebeklere kanguru kullanan varmı testislere zarar verir diyorlar doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi123 tarafından oluşturulan Kızlar erkek bebeklere kanguru kullanan varmı testislere zarar verir diyorlar doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar erkek bebeklere kanguru kullanan varmı testislere zarar verir diyorlar doğrumu
Konbuyu başlatan Sevgi123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Ona bakarsan yürüteçte çok zararlı ama buna rağmen koyan oluyor.çok sıkı ,dar yapısık can acıtıco birde uzun süreli olmasa bişey olmz.ama çocugu Çok bekletmeyin içinde.
Canım bende alırım dışarda kullanırım yada ev işini yaparken diyordum oğlum kolik uykumuz hiç yok ana oğul nöbet tutuyoruz sürekli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne gereği var almam beb rahat edeyim derken çocuğa zarar veririm allah korusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne gereği var almam beb rahat edeyim derken çocuğa zarar veririm allah korusun

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda kanguru kullandım yürüteç de kullandım hiç sıkıntı yaşamadım ama bir dozu var Ben uyandığımdan akşam yatana kadar çocuğu yürüteçte bırakmadım ya da sokağa çıktığımda 6-7 saat kanguru ile gezmedim fazlasını yapmadığımız sürece zararı yok bana göre

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar