Sorum var Kızlar fikir lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar fikir lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 690 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar fikir lütfen
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi alip bir haftalığına anneme gitmek istiyorum eşimle annem en son tartıştılar ben gitmek istiyorum diye eşim çok kapris yapıyor bana lohusalıkta çok yıprandım biraz ortam değişikliğine ihtiyacım var eşim de diyor o benim gururumu incitiyor sen beni dinlemeyip oraya gidiyorsun ne yapabilirim ki ailem sonuçta o böyle yapınca gitmeye hevesim kalmıyor üzülüyorum 😔😑

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğimi alip bir haftalığına anneme gitmek istiyorum eşimle annem en son tartıştılar ben gitmek istiyorum diye eşim çok kapris yapıyor bana lohusalıkta çok yıprandım biraz ortam değişikliğine ihtiyacım var eşim de diyor o benim gururumu incitiyor sen beni dinlemeyip oraya gidiyorsun ne yapabilirim ki ailem sonuçta o böyle yapınca gitmeye hevesim kalmıyor üzülüyorum 😔😑
Hiç üzülme hevesinde kalsın bebeğin anne babanın da torunu sonuçta gitmelisin eşinle tartışmadan konuş canım anlat

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ailene gidiyorsun anlamadım eşin neden trip atıyor

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten şu eşlerin ailelerle sorunu ne anlamıyorum kendi ailelerine gelince akan sular duruyo kadının ailesi dış kapının mandalı var mı öyle bı dünya ya

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten şu eşlerin ailelerle sorunu ne anlamıyorum kendi ailelerine gelince akan sular duruyo kadının ailesi dış kapının mandalı var mı öyle bı dünya ya
Dengesiz kocalar valla o yüzden taviz vermeyeceksin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben gitmiyorum kocam tarafına yani bir saat gidiyorum çocukları görsünler diye iki ay kendi ailemde kaliyorum eşim sorun çıkarırsa nolacagini biliyor içimden bir canavar çıkar🤯

Son düzenleme:

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Ben gitmiyorum kocam tarafına yani bir saat gidiyorum çocukları görsünler diye iki ay kendi ailemde kaliyorum eşim sorun çıkarırsa nolacagini biliyor içimden bir canavar çıkar🤯
En güzelini yapıyorsun benim eşim her pazar ailesine gider ben gitmiyorum kaynanam bebeği niye getirmiyorsunuz diye sayıklıyor eşime eltime demiş kocası geliyir gelin hiç bebeği getirmiyor dedim bebekler olur kurtulurum hepten kavese girdim nefretlikler b

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

Gidersin canım inada onada herkes kendi ailesi olunca akan sular duruyo ben aileme şimdi faydam olmazsa ne zaman olcak onun ailesi her zaman dibimde tabiki bende kendi ailemi gircem kalcam gerçekten öyle düşünen kocayı boğmak lazim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Gidersin canım inada onada herkes kendi ailesi olunca akan sular duruyo ben aileme şimdi faydam olmazsa ne zaman olcak onun ailesi her zaman dibimde tabiki bende kendi ailemi gircem kalcam gerçekten öyle düşünen kocayı boğmak lazim
Kiz benim kocada öyle her pazar ailesine gider ben anne her pazar gitsem daha geçende ordaydın diyor istemiyor rabbim hesabini sorsun birde annemle ayni şehirde oturuyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar