Kızlar Gebe Kalmak İstiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çiçekk tarafından oluşturulan Kızlar Gebe Kalmak İstiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 290 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar Gebe Kalmak İstiyorum
Konbuyu başlatan Çiçekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bu ay ovulasyon testi kullanmaya başladım, yumurtlama günlerini değerlendirdik. Adetime 7 gün var akıntım fazla ve ara ara kasık ağrım oluyor sizce belirti mi
Belirti olabilir de olmayabilride canım aslında normal şuan akıntı olması inşallah gebelik vardır 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bu ay ovulasyon testi kullanmaya başladım, yumurtlama günlerini değerlendirdik. Adetime 7 gün var akıntım fazla ve ara ara kasık ağrım oluyor sizce belirti mi
Kasık ağrısı adete 10 gün kala olan belirtilerden biri. İnşallah gebelik vardır. Adetin gelmezse 7. gün direk kan testi ver net sonuç alırsın canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum gebelikte olabilir veya adet belirtisi Rabbim gönlüne gore versin inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Akintin fazla olması kesinlikle belirtir canım yumurtlama döneminde vajinal akıntı da fazlalasma oluyor çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar