Sorum var Kızlar gebelik testi

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar gebelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar gebelik testi
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
F

Fatmanuraysima

Guest
Kızlar karnımda iki gündür sanki içinde koca bi taş varmış gibi ağrıyor geçen sene kızımda Yeni hamileyken bu şikayetle hastaneye gitmiştim 2 hafta sonra öylesine test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim şimdi de korkuyorum adetimin gününğ de bilmiyorum daha olmadım bu aralar olmam gerekiyor 3 gün önce test yaptım bişey çıkmadı sizce hamile miyimdir başına böyle bişey gelen varmı

Enise

Kayıtlı Üye
rank
Daha yenidir ondan çıkmamıştır bn şuan şüpheleniyorum gecikme daha olmamıştı 1 hafta önce test yaptırdım çıkmadı ama şuan günüm geldi hala olmadım 1 hafta bekleyeceğim 1 daha yaptırcam yenidir belki ondan çıkmamıştır bn de ilk gebeligimle aynı şeyleri yaşıyorum şuan

Kızlar karnımda iki gündür sanki içinde koca bi taş varmış gibi ağrıyor geçen sene kızımda Yeni hamileyken bu şikayetle hastaneye gitmiştim 2 hafta sonra öylesine test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim şimdi de korkuyorum adetimin gününğ de bilmiyorum daha olmadım bu aralar olmam gerekiyor 3 gün önce test yaptım bişey çıkmadı sizce hamile miyimdir başına böyle bişey gelen varmı
Ben bu şekilde bir belirti hissetmemiştim ama belki bazılarında olmuştur canım adet gününü takip et 1 hafta aksarsa test yaparsın kesin emin olmak içinde 2 gün de gecikse kan ver kanda kesin sonuç verir gönlüne göre olsun canım 🤲🏻🌹

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum kesin sonuç için adet gecikmeni beklemen lazım

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin İnşaAllah canım istersen bir kan testi ver kesin sonuç için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar