kızlar gebelikte catlak kremine ne zaman başlanır ve hangi kremi kullanıyorsnz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan kızlar gebelikte catlak kremine ne zaman başlanır ve hangi kremi kullanıyorsnz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,228 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar gebelikte catlak kremine ne zaman başlanır ve hangi kremi kullanıyorsnz
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma :-)

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kilo almaya baaladigin an kullanmaya başla, kilo almaya başlayana kadar normal bebek yağı veya zeytinyağı ile nemlendir vücudunu. Kılo alımıyla birlikte kreme başlayabilirsin. Pahalı kremler öncesinde o kadar para vermene gerek yok.

E

Esmacakmakk

Guest
24. Hafta başladım o zaman büyüdü karnım. Unimom yağ kullanıyorum ucuzdu ve beğendim çok hoş kokuyor

Fatma :-)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çatlak kremleri kullanmaya kaç haftdan sonra başlıyorsunz

Ben 4 aylık hamileyim 2 aylık iken kullanmaya başladım vazelin ve kakao yağı kullanıyorum her duştan sonra da bebek yağı sürüyorum benim cildim çok kuru olduğu için bu şekilde yapıyorum dr istediğini kullan demişti 12 haftalık iken ama sağlık ocağındaki dr um en güzeli zeytin yağı hem bebeğe zararı yok hemde elastiklihi çok güzel sağlıyor hemde iz kalmıyor demişti ben şu an bunları kullanıyorum muhtemelen de gelecek ay zeytin yağına başlarım şu an kokusu biraz ağır geliyor diye kullanamamistim şu an da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar