Kızlar grip oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bi prenses bi prens annes tarafından oluşturulan Kızlar grip oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,607 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar grip oldum
Konbuyu başlatan Bi prenses bi prens annes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlarım çok hastayım resmen nefes alamıyorum çok halsizim 21 haftalık hamileyim hiç bir ilaç kullanamıyorum nasıl geçer bu hastalık yardım edin bana
Eğerki burun tıkanıklığı geniz akıntısı falan varsa izotonikli deniz suyu sprey alın tek bunu tavsye edıyo doktorlar bende kullanıyorum spreyin adı ALVİTA burun spreyi bağımlılık falan yapmıyor en azndan rahat nefes alırsınız👍gçmş olsn bolbol c vıtamınli meyve yiyin kendinzi sıcak tutun bol su içip dinlenin.

Bi prenses bi prens annes

Kayıtlı Üye
rank
Eğerki burun tıkanıklığı geniz akıntısı falan varsa izotonikli deniz suyu sprey alın tek bunu tavsye edıyo doktorlar bende kullanıyorum spreyin adı ALVİTA burun spreyi bağımlılık falan yapmıyor en azndan rahat nefes alırsınız👍gçmş olsn bolbol c vıtamınli meyve yiyin kendinzi sıcak tutun bol su içip dinlenin.
Teşekkür ederim sağolun geniz akıntım yok ama boğazlarım şişti doktora gittim agumentin 1000 mglik verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun ben yeni bugün çıktım nedense bu kışın hep gribim insallh erken geçer sende 😊😊
Teşekkür ederim canım sağol inşallah

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun. Bende gecenlerde cok hasta oldum öksurmekten nefesım kesılıyordu burun tıkanıklıgı felan kbb doktoruna gıttım ınfex 500anyıbıyotık ve bır suru ılac verdı kadın dogum uzmanım gosterdım onay verdi ıcmeme sadece aferın hapını ıcme dedı. İyiyiö sımdı şükür

Bi prenses bi prens annes

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun. Bende gecenlerde cok hasta oldum öksurmekten nefesım kesılıyordu burun tıkanıklıgı felan kbb doktoruna gıttım ınfex 500anyıbıyotık ve bır suru ılac verdı kadın dogum uzmanım gosterdım onay verdi ıcmeme sadece aferın hapını ıcme dedı. İyiyiö sımdı şükür
Sağol cnm bana da agumentin 1000mg lik verdi attım 2gün boyunca bebeğimi hissetmedim kendi doktoruma gittim hemen baktırdım bişey olmaz dedi çok korkmuştum bebeğime bişey oldu diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar