Kızlar grip oldumm😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Kızlar grip oldumm😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar grip oldumm😭
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiraninannesi

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar grip oldum öksürükten birşey yapamıyorum halsizim ilaçta kullanamıyorum ne yapacağım bilmiyorum 🤦🏻‍♀️
Bol bol c vit. Al bende oldum geçen hafta hala öksürük var evden çıkmam kimseyle görüşmem ailem hariç ama usuttum galiba Allah bizleri korusun 🤲🏻

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar grip oldum öksürükten birşey yapamıyorum halsizim ilaçta kullanamıyorum ne yapacağım bilmiyorum 🤦🏻‍♀️
Geçmiş olsun canım c vitamini yüksek olan şeyler tüket yeşil biber mandalina portakal limon vs.. ıhlamur olabilir. sicak su icine limon sirke bal koy iç canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol c vit. Al bende oldum geçen hafta hala öksürük var evden çıkmam kimseyle görüşmem ailem hariç ama usuttum galiba Allah bizleri korusun 🤲🏻
Amin canım 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ilk önce geçmiş olsun canım bende 2 hafta önce aynı şekilde oldum nane limon yaptım evde 2 günde bir sonra sabah akşam sütü kaynayıp içine ball koydum bide bolca mandalina yedim öyle atlattım sende dene istersen belki iyi gelir

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Bu hamileliğimde iki defa oldum.Bana iyi gelenleri söyleyeyim.
Sabah ve akşam olmak üzere 2 bardak bal zencefil limon karışımı içtim.Ayriyeten bol ılık su tükettim.başım çok ağırdıysa parolda içtim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar