Kızlar günaydın bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar günaydın bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,923 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar günaydın bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar günaydın Bugün laren nin hastanede kontrolü var dün gece 2 sefer ağlayarak kulağını tuttu biliyorsunuz ki diş çıkarıyor şu an alttan bir tane diş geldi acaba dedim kulak enfeksiyonu olabilir mi Saat 10.30'da randevumuz var sürekli kulağını tutuyor kulağını çekiştiriyor Sizce olabilir mi Gene doktora gideceğiz ama size bir sorayım dedim ikinci bir sorum da kabız ve 2-3 gündür ve dün aşırı derecede zorlandı kayısı falan aldım Ama hiçbiri şu an fayda etmiyor önerebileceğiniz başka bir yöntem var mı🙏

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın Bugün laren nin hastanede kontrolü var dün gece 2 sefer ağlayarak kulağını tuttu biliyorsunuz ki diş çıkarıyor şu an alttan bir tane diş geldi acaba dedim kulak enfeksiyonu olabilir mi Saat 10.30'da randevumuz var sürekli kulağını tutuyor kulağını çekiştiriyor Sizce olabilir mi Gene doktora gideceğiz ama size bir sorayım dedim ikinci bir sorum da kabız ve 2-3 gündür ve dün aşırı derecede zorlandı kayısı falan aldım Ama hiçbiri şu an fayda etmiyor önerebileceğiniz başka bir yöntem var mı🙏
Büyük ihtimalle Kulağı ağrıyordur canm mutlaka doktora söyle kabızlık içinde 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ver bana doktor önermişti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Büyük ihtimalle Kulağı ağrıyordur canm mutlaka doktora söyle kabızlık içinde 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ver bana doktor önermişti
Banada öyle geliyor kuzum
Veriyorum kuzum 3 gündür poposunada sürüyorum ama yok yapamıyor cocuk🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kulak konusunu bilemeyecegim ama kabizlik icin zeytinyağı denedin mi? Ayrica armut da iyi geliyor
Denedim kuzum yaa veriyorum armut pureside yaptım yok yapmıyor cocuk dün ikin ikin catliyacak diye cok korktum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun aşkım insallah larenimin birşeyi yoktur haber ver tamamı 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🐣

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

Denedim kuzum yaa veriyorum armut pureside yaptım yok yapmıyor cocuk dün ikin ikin catliyacak diye cok korktum
O halde doktora soylemen en guzeli, gecmis olsun ☹️

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank

Allah korusun canm bugün doktor ilaç verir mutlaka şifa olur inşallah 🤲 kuru inciri de bı dene canım çocuklarda ne işe yarar belli olmuyor bizim bı kaşık zeytinyağı sorunu çözmüştu belki başka bişey ise yarar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aşkım dişin ağrısı acısı büyük ihtimalle kulağa vuruyordur ya da küçük çocuklar da kulak işi sıkıntı hep bir ağrı sızı olabiliyor kabızlık için de zeytinyağı kat yemeklerine ancak öyle düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar