Kizlar günaydın ☀️ birşey sorabilirmiyim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kizlar günaydın ☀️ birşey sorabilirmiyim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar günaydın ☀️ birşey sorabilirmiyim 😔
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
15+3 haftalık hamileyim normalde yatağa girince uyuyan biriydim dün bir sağ tarafa dön bı sol tarafa dön uyuyamadım ikidirde burnum kanıyor sürekli içim yanıyor soğuk su içme isteği var normal mi sizde hiç buna benzer bişe oldumu doktora gitmeli miyim 😔😔

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Su içme isteğin normal, ilerleyen zamanlarda daha da artacak bu istek :) amaa burun kanamasının nedenini bilemiyorum, hiç yaşamadım, duymadım... Kan hacminin artmasına bağlı burun kanaması olabilir belki, internetten bir araştır önemli bir durum da olabilir

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Su içme isteğin normal, ilerleyen zamanlarda daha da artacak bu istek :) amaa burun kanamasının nedenini bilemiyorum, hiç yaşamadım, duymadım... Kan hacminin artmasına bağlı burun kanaması olabilir belki, internetten bir araştır önemli bir durum da olabilir
Teşekkür ederim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
15+3 haftalık hamileyim normalde yatağa girince uyuyan biriydim dün bir sağ tarafa dön bı sol tarafa dön uyuyamadım ikidirde burnum kanıyor sürekli içim yanıyor soğuk su içme isteği var normal mi sizde hiç buna benzer bişe oldumu doktora gitmeli miyim 😔😔
Bende uyuyamazdim hala bazen uyuyamıyorum senin gibi böyle ciğerim yaniyo sanki soğuk su icesim geliyo 😄😄 burun kanamasini dr sor sürekli kanaması normal değil bence burnunda kilcar damar çatlaması olabilir mi aceba sen Dr sor bence

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım uyku düzensizliği olur. Su ne kadar çok içersen o kadar iyi zaten. Burun kanaması vücuttaki kan oranının artması ve kan akşının hızlanması nedeni ile oluyor genelde ama gittiğinde druna söyle yine

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Burun kanaması da normal canım benim hemen hemen her sabah azda olsa kanıyor kılcal damarlar kan hacminde dolayı gerilip kanıyor diye biliyorum uykuya gelince daha çok uykusuz kalacaksın bende 26 haftaligim sabaha doğru anca derin uykuya dalabiliyorum

...

Moderator
Mod
rank
Ah canım hamileliğimin başından beri var bu uyuyama.Burun kanamasıda bazı sabahlar kalktığımda az oluyor.susuzlukta oluyor .Tansiyonun veŞekerin normalse bunlar hamilelikte olan şeyler canım.

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Bende uyuyamazdim hala bazen uyuyamıyorum senin gibi böyle ciğerim yaniyo sanki soğuk su icesim geliyo 😄😄 burun kanamasini dr sor sürekli kanaması normal değil bence burnunda kilcar damar çatlaması olabilir mi aceba sen Dr sor bence
Canım 19 ocakda randevu aldm hem cinsiyet öğrenmek için gidicem hemde muayene için ama böle olunca size sormak istedim anneme fln söyledim git doktora bı dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım uyku düzensizliği olur. Su ne kadar çok içersen o kadar iyi zaten. Burun kanaması vücuttaki kan oranının artması ve kan akşının hızlanması nedeni ile oluyor genelde ama gittiğinde druna söyle yine
Tsk ederim ❤️

Tansiyonuna baktırıyor musun yükseliyor olabilir.
Hic baktirmadim valla ne yalan söyleyeyim

Tansiyonuna baktırıyor musun yükseliyor olabilir.
Hic baktirmadim valla ne yalan söyleyeyim
Burun kanaması da normal canım benim hemen hemen her sabah azda olsa kanıyor kılcal damarlar kan hacminde dolayı gerilip kanıyor diye biliyorum uykuya gelince daha çok uykusuz kalacaksın bende 26 haftaligim sabaha doğru anca derin uykuya dalabiliyorum
Anladım tşk ederim ❤️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız canim çok geçmiş olsun ben tek yastıkta uyuyamıyorum burnum tıkanıyor 32+2 haftalık hamileyim kulak Burun Boğaz hastalıkları doktor a gittim kanama için burun spreyi ve krem verdi hiç bı işe yaramadı tahriş olmuş dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar