Kizlar gunaydinnnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar gunaydinnnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,589 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar gunaydinnnn
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar mental olarak çökmüş durumdayim hic birseyden zevk almaz oldum hic birseyle mutlu olmuyorum canim ome burnumdaki resmen kahka atan asena gitti yok gulmeyi unuttum aynanin karsisina gecmeye vakit bulmuyorum kendimi ole salmis durumdayim ki bedenim ruhum beynim cok yorgun ben nasil bu sendromdan cikicam bilmiyorum resmen yasama sevincim kalmadım icimi size acmak istedim inan cok doldum 😔😔

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar mental olarak çökmüş durumdayim hic birseyden zevk almaz oldum hic birseyle mutlu olmuyorum canim ome burnumdaki resmen kahka atan asena gitti yok gulmeyi unuttum aynanin karsisina gecmeye vakit bulmuyorum kendimi ole salmis durumdayim ki bedenim ruhum beynim cok yorgun ben nasil bu sendromdan cikicam bilmiyorum resmen yasama sevincim kalmadım icimi size acmak istedim inan cok doldum 😔😔
Günaydın canım şuan bende aynı durumdayım ilaç yazcaklarını bilsem psikiyatriye gitmem lazım sürekli ağlıyorum sanırım tertemiz delirdik

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o sendrom bende var valla bu aralar çok aşırı sinirli ve sabri olmayan biri oldum ya sıkıldım eskiden böyle değildim valla yorulmuşum demek ki bende cnm inslalh kısa sürede atlatırız cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya günaydın canım. 2.çcpukla zor oluyor sanırım balım benim 🥺🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum o sendrom bende var valla bu aralar çok aşırı sinirli ve sabri olmayan biri oldum ya sıkıldım eskiden böyle değildim valla yorulmuşum demek ki bende cnm inslalh kısa sürede atlatırız cnm
Vallha kuzum surekli aglamak geliyor ailemo özledim bunaldim daraldim perperisanim resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya günaydın canım. 2.çcpukla zor oluyor sanırım balım benim 🥺🥺
Zor cok zor aysem resmen enkaz gibiyim yaaa vallha yoruldum ben hic bole guclusz olduğumu hatırlamıyorum mutlu değilim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallha kuzum surekli aglamak geliyor ailemo özledim bunaldim daraldim perperisanim resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zor cok zor aysem resmen enkaz gibiyim yaaa vallha yoruldum ben hic bole guclusz olduğumu hatırlamıyorum mutlu değilim
Tek mi bakıyorsun çocuklra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ondan aslında kuzu hem çocuklr sık sık hadta oluyor şster istemez acaba bakmıyorum mu dşye de stres yapıyorsun ama geçecek bu günler. Şleri de tebessümle anacaksın benim yaptığım gibi 😘
Aynen aysem o psikolojide var bakamiyormuyum diye gervketen bunların hastakiklari beni col yiprtatti laŕen haln öksürüyor halen gecmedi 😔 insallah ayşe insallah o gunlero hayirli bir sekilde iple cekiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar