Sorum var Kızlar güncel doğum fiyatları sizlerin nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Kızlar güncel doğum fiyatları sizlerin nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,817 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar güncel doğum fiyatları sizlerin nasıl
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan $eyma. ..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam arkadaslar tıp merkezinde doğum yapmıstım 2. Bebegimi 1 yasına öbür ay gircek 2 bindi o zaman fiyat şimdi 4 bin olmuş normal doğum sizlerin gittiğiniz hastane fiyatları nasıl aşırı yükseliş var allah yardımcısı olsun herkesin 🤲
Çok pahalı heryer kuzum Allah yardımcımız olsun valla

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaslar tıp merkezinde doğum yapmıstım 2. Bebegimi 1 yasına öbür ay gircek 2 bindi o zaman fiyat şimdi 4 bin olmuş normal doğum sizlerin gittiğiniz hastane fiyatları nasıl aşırı yükseliş var allah yardımcısı olsun herkesin 🤲
Sezeryan için 4250 tl dediler. Normali bilmiyorum

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Epidural içinde dogum sonrası çocugun işitme testi, bide kalça çıkıklıgı parası içinde 4.500 TL ödedik canım. Normal dogum yaptım.

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin bende 5 bine yaptım normal doğumu gerçekten çok fazla dediğin gibi Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah 🤲🏻🌹

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Valla türkiyede ki fiyatları görünce Hollanda bana çok ucuz geldi burda doğum 450€. Eğer kendin hastanede doğurmak istiyorsan ödeniyor sadece bu ücret ama evde doğurmak istiyorsan veya doktor raporuna sağlık nedenlerinden dolayı zorunlu hastane doğumu yazarsa ücretsiz oluyor.

Ghu

Kayıtlı Üye
rank
8.500 ve ilçedeki tek özel hastane. Devlet hastanesi yanında daha iyi kalıyor ama doktorum bu hastaneyle anlaştığı için mecburen burada olucam 🙄 yakın ilçedekiler 13.500 ve 10.000 ki ben dogurana kadar daha da zam gelir diye düşünüyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar