Kızlar haber var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar haber var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 930 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar haber var mı?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Naptın Ayşem sen🤔🤔🤔
Üst komşu anahtarını evde unutmuş kadın acayip bunalmış dediki eşin evde mi balkondan bizim eve girebilir mi dedi bende eşim yok işte dedim. Neyse kadın çocuğuyla kalmış kapıda kapıyı açmaya uğraştık açılmadı ve ben bu çılgın ben balkondan eve çıktım 🤦 orada olan kadınların hepsinden uzun olduğum için ben deneyeyim dedim ama baya kalbim duracaktı tutundum ayaklarım duvarda bir kaysa ayağım cuppa yerde olacaktım Allah korudu ama çıktım açtım kapıyı 🤗 eşimde kızıyor ya düşsen ne olacaktı diye

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Üst komşu anahtarını evde unutmuş kadın acayip bunalmış dediki eşin evde mi balkondan bizim eve girebilir mi dedi bende eşim yok işte dedim. Neyse kadın çocuğuyla kalmış kapıda kapıyı açmaya uğraştık açılmadı ve ben bu çılgın ben balkondan eve çıktım 🤦 orada olan kadınların hepsinden uzun olduğum için ben deneyeyim dedim ama baya kalbim duracaktı tutundum ayaklarım duvarda bir kaysa ayağım cuppa yerde olacaktım Allah korudu ama çıktım açtım kapıyı 🤗 eşimde kızıyor ya düşsen ne olacaktı diye
Ayşem napiyon sen neden tehlikeye atıyorsun kendini allah korusun ya😔😔🥲🥲🥲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kuzum Allah korumuş ya senin küçücük bebeğin var niye kalkışıyirsun öyle çılgınlıklara kuzum ya okurken benim yüreğim hopladı.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Allah korumuş ya senin küçücük bebeğin var niye kalkışıyirsun öyle çılgınlıklara kuzum ya okurken benim yüreğim hopladı.
Valla ne bileyim kadın çaresiz çocukla kalmış kapıda üzüldüm çıktım açtım ama baya bacaklarım titredi güçsüzleşmisim 😬 spora başlamam lazım ama kadın baya dua etti merdiven var ama kısa kalıyor kadının da boyu yetmiyor abla var onunda boyu yetmiyor bir benim boyum yetiyordu dedim ben çıkayım o zaman 🤦🤦 eşim baya kızdı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşem napiyon sen neden tehlikeye atıyorsun kendini allah korusun ya😔😔🥲🥲🥲
Valla yaptım öyle bir çılgınlık eşimde diyor ya düşsen niye çıkıyorsun çilingir çağırsaydınız diyor ki doğru haklı ama şükür sıkıntı olmadı çıktım açtım ama daha yapmam 🤗😬🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar