Kizlar hamilelik sekeri cikti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ticansemra tarafından oluşturulan Kizlar hamilelik sekeri cikti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hamilelik sekeri cikti
Konbuyu başlatan Ticansemra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ticansemra

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hamililik sekeri cikti diyet yapıyorum doymuyom
Salata yap canim bol yesillikli uzerine tavuk balık canın ne istiyorsa o an tavada yağsız kizart yada baslayabilirsin oda cok tok tutuyor ara ogunlerde bi kase yogurt bi avuc kuru yemis veya kuru meyve yiyebilirsin allah yardimcin olsun ilk gebeligimde bendede vardi diyet yapmam gerekiyordu ac kaldigim icin surekli yemek yemek istiyordum dayanamiyordum ilk 23 hafta 27 kilo aldım 24 de seker yüklemesi yapilinca diyete basladim Ama doguma kadar bi 6 kilo daha almistim

Ticansemra

Kayıtlı Üye
rank
Haşlama tarzı ye canım çok iyi karnını tok tutuyor patates brokoli karnabahar havuç haşlayıp yedim aylarca yanına da yoğurt
Olur cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salata yap canim bol yesillikli uzerine tavuk balık canın ne istiyorsa o an tavada yağsız kizart yada baslayabilirsin oda cok tok tutuyor ara ogunlerde bi kase yogurt bi avuc kuru yemis veya kuru meyve yiyebilirsin allah yardimcin olsun ilk gebeligimde bendede vardi diyet yapmam gerekiyordu ac kaldigim icin surekli yemek yemek istiyordum dayanamiyordum ilk 23 hafta 27 kilo aldım 24 de seker yüklemesi yapilinca diyete basladim Ama doguma kadar bi 6 kilo daha almistim
Aklıma geleni yapiyom cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar