Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,349 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Herkes belirti yaşayacak diye bişey yok kuşum içini ferah tut
5 haftalıkken keseyi gördü doktor gebesin dedi kan tahlili fln istedi tabi ozmda hiç bir belirtim yoktu kese gözüktü karından ultrasyonla 2 hafta sonra tekrar gel dedi niçin çağırdı bilmiyorm 3 sene sonra geldi mucizem bu yüzden endişe ediyorm

5 haftalıkken keseyi gördü doktor gebesin dedi kan tahlili fln istedi tabi ozmda hiç bir belirtim yoktu kese gözüktü karından ultrasyonla 2 hafta sonra tekrar gel dedi niçin çağırdı bilmiyorm 3 sene sonra geldi mucizem bu yüzden endişe ediyorm
Aklına kötü şeyler getirme canım iki hafta sonra gittiğinde sağ Salim olduğunu görürsün inşallah zaten bol bol dinlen dua et🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğin kalp atışını dinletmek için 2 hafta sonra gel demiştir kuzum. Herkeste mide bulantısı olacak diye bir şey yok ne güzel şükret valla miden bulansa daha beter 🥺

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Göğüs agrisida bı belirti zaten canım hayırlı olsun belirti yok die sorun olduğunu düşünme kuzum inşallah bebişin iyidir herşey gönlünce olsun canım 🤲🏻🌹😍

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum her bünye, her hamilelik bir değildir. Belirtilerin ilerleyen zamanlarda başlayabilir yada hiç başlamayabilir. Bunu zamanla öğrenirsin
Saol cnm insanllahda adetten önce de vardı bu belirti işte endişe yapıyorum kasık ağrım fln da yok bide 3 sene sonra oldu o yüzden birz endiseleniyorm

alparslanınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Bende hiç belirti yaşamadım. Normal yani kuzum. Bebiş büyüdükçe belirtiler ortaya çıkmaya başlar. İçini ferah tut.🙏♥️

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Şöyle canım. İlk gebelikse çoğu kadında ilk de olmuyor ayrıca her kadında farklılık gösterir. Doktorun seni çağırma amacı ise tekrar gitiginde kalp atışını. Ve bebeği. Görmek duymak için bunlar rutin kontroller canını sıkma bunlar doğal bizlerde her hafta gidiyoruz bazen doktorun gün verdiği zaman. Korkma sadece bebeğin kontrolleri için çağırıyor Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar