Sorum var Kızlar hastanelerde randavu alınıyor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Kızlar hastanelerde randavu alınıyor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 904 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hastanelerde randavu alınıyor mu
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doktora gitmek istiyorum ama Eşim hafta içi çalışıyor yarın izinli beraber gidelim diyor 182 aradım yarın için randavu yok dediler acaba hastanelerde randovu veriliyor mu yoksa sadece 182 arayark randovu ala biliyoruz.bu konuda bilgisi olan var mı acaba😊
Onu bilmiyorum ama mhrs yı indirisen ordan da bulabilirsin canım hatta doktoruna alaem kurup hangi günler boşşa sana mesaj gelir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktora gitmek istiyorum ama Eşim hafta içi çalışıyor yarın izinli beraber gidelim diyor 182 aradım yarın için randavu yok dediler acaba hastanelerde randovu veriliyor mu yoksa sadece 182 arayark randovu ala biliyoruz.bu konuda bilgisi olan var mı acaba😊
Cnm mhrs uygulamayı indir ondan takip edebilirsin randevu yu

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Sadece 182yi arıyarak randevu alabilirsin ve hemen yarına vermezler 15 gün sonraya fln alabilirsin

Z

Zümre

Guest
Kızlar doktora gitmek istiyorum ama Eşim hafta içi çalışıyor yarın izinli beraber gidelim diyor 182 aradım yarın için randavu yok dediler acaba hastanelerde randovu veriliyor mu yoksa sadece 182 arayark randovu ala biliyoruz.bu konuda bilgisi olan var mı
Canim bizim burda sabah 10 kişiye elden veriyorlar her yer ayni mi onu bilemiyorum oturduğum yer ilçe ama

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Telefon üzeri kuzum randevu sadece bildiğim kadarıyla ama sabah erkenden gidersen randevu alamadığını da söylersen giriş alabilirsin belki kuzum çünkü randevular on beş günden önce alınıyor en az cnm yoksa bulunmuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum randevu alman gerekir MHRS den
Yada sabah çok erken gidersen belki muayene sırası verirler

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Ablacım benim bulunduğum ilçenin devlet hastanesinde bile 4 tane kadın doğumcu var 3 tanesi oraya gidince sıra veriyor sadece 1 tanesi randevusuz bakmıyor keşke bugün devlet hastaneni arayıp bilgi alsaydın ben öyle yapıyorum mesai saatleri içinde devlet hastanesinin nosunu googleden çıkarıp aradım o dr ordan sıra veriyor musunuz diye bilgi alıyorum öyle gidiyorum ben arkadaşların da dediği gibi 7.30 8 gibi orda olup sıra alman hadi şansın yaver gitsin inş

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Sadece 182yi arıyarak randevu alabilirsin ve hemen yarına vermezler 15 gün sonraya fln alabilirsin
Kızlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim doktora gittim bı sıkıntı yok deiler cok Şükür 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.