Kızlar hazır kaşık mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar hazır kaşık mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hazır kaşık mama
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Kızlar biliyorsunuzdur doktor bana hep mama içtiği için ek gıdaya başla diye liste vermişti 2 gündür 2 çay kaşığı kadar muz ezip maması ile sıvı hale getirip vermiştim bugün bu kaşık mamasıni aldım 4+ aylar için normalde 150 ml suya 3 yemek kaşığı diyor ama ben ilk verecegim için 50 ml suya 1 yemek kaşığı attım yedirdim sonra tabi doymadı arkasından 90 ml mama verdim ama şuan içime bı korku geldi acaba bişey olur mu diye aranızda bebeğiniz 4
aylıkken bu mamalardan kullanan var mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar biliyorsunuzdur doktor bana hep mama içtiği için ek gıdaya başla diye liste vermişti 2 gündür 2 çay kaşığı kadar muz ezip maması ile sıvı hale getirip vermiştim bugün bu kaşık mamasıni aldım 4+ aylar için normalde 150 ml suya 3 yemek kaşığı diyor ama ben ilk verecegim için 50 ml suya 1 yemek kaşığı attım yedirdim sonra tabi doymadı arkasından 90 ml mama verdim ama şuan içime bı korku geldi acaba bişey olur mu diye aranızda bebeğiniz 4
aylıkken bu mamalardan kullanan var mi
Kızlar kimse kullanmadı mi hiç cevap veren olmamış

Ekli dosyalar

• IMG_20220318_022521.jpg
    IMG_20220318_022521.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar