Kızlar hiç iyi değilim 😭😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Kızlar hiç iyi değilim 😭😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,763 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hiç iyi değilim 😭😭😭😭
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar az önce doktordan geldim batman dünya hastanesi ve araştırmadan bugün 3 doktora bana baktı her 3 de aynı şeyi dedi bebeğim özürlü doğa bilirmiş😭 lütfen dua edin bana bebeğim sağlıklı olsun
Kuzum uzulme kendinizde bebisni üzme Allah'ın izniyle inşallah birşey olmaz tarama testlerini yaptirdinmi dualrim seninle hep 🤲🤲🤲

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce doktordan geldim batman dünya hastanesi ve araştırmadan bugün 3 doktora bana baktı her 3 de aynı şeyi dedi bebeğim özürlü doğa bilirmiş😭 lütfen dua edin bana bebeğim sağlıklı olsun
Cnm benim bu kanıya doktorlar nerden vardı başka.doktorada görün istersen bazen doktorlar yanilabiliyor öyle diyip ye sağlıklı doğuran çok kişi var .. rabbim sağlıklı evlat nasip etsin sana kuzum 🤲🏻

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiçbiriyle için üzülme sakın canım unutma herseyin hayırlısını verir Rabbım çok güvenme testlere filanda yanılma cikiyor sıkıntı diyorlar doğuyor bisey yok iyi diyorlar hasta bunu bilemezsin sen hep tevekkül et Rabbım hakkında hayırlısını versin

Canım benim Rabbim inşaAllah sağlıklı bir şekilde doğup büyümesini nasip eder Rabbim hakkınızda hayırlı ve sağlıklı olanını versin 🤲🏻🌹

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım kendini üzme bebişinde hiss eder inşaAllah doktorlar yanılırlar canım bebişin inşaAllah Rabbimin izniyle salıklı olur🤲🤲🤲

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Canım kendini üzme bebişinde hiss eder inşaAllah doktorlar yanılırlar canım bebişin inşaAllah Rabbimin izniyle salıklı olur🤲🤲🤲
İnşallah hep dua ediyorum Rabbim kimseye böyle h a ber versin çok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim Rabbim inşaAllah sağlıklı bir şekilde doğup büyümesini nasip eder Rabbim hakkınızda hayırlı ve sağlıklı olanını versin 🤲🏻🌹
Amin inşallah 🤲

Hiçbiriyle için üzülme sakın canım unutma herseyin hayırlısını verir Rabbım çok güvenme testlere filanda yanılma cikiyor sıkıntı diyorlar doğuyor bisey yok iyi diyorlar hasta bunu bilemezsin sen hep tevekkül et Rabbım hakkında hayırlısını versin
Rabbim e şükrediyorum isyan etmiyorum ama üzülmemek elde değil

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hep dua ediyorum Rabbim kimseye böyle h a ber versin çok zor

Amin inşallah 🤲

Rabbim e şükrediyorum isyan etmiyorum ama üzülmemek elde değil
Cnm sebep ne kıldılar anlayamadim yani neden sebep onu soylediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar