Sorum var Kızlar idrar kültüründe üreme saptandı ne demek?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar idrar kültüründe üreme saptandı ne demek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 922 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar idrar kültüründe üreme saptandı ne demek?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum idara yolu enfeksiyonu çıkış
Nasıl enfeksiyon olur ki daha ufacık bebek 😔😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Enfeksiyon demek canım doktor ilaç yazar toparlar üzme kendini
Götürdüm sonda ile idrar aldı mesanesinden çekip nasıl ağladı canı yandı 😔 cuma günü tekrar bakılacak bakalım ne olacak bir sürü kan alındı çocuğum perişan oldu ya 😞😞

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Götürdüm sonda ile idrar aldı mesanesinden çekip nasıl ağladı canı yandı 😔 cuma günü tekrar bakılacak bakalım ne olacak bir sürü kan alındı çocuğum perişan oldu ya 😞😞
Geçmiş olsun canım ya inşallah sonuçları temiz gelir 🙏 Allah dermansız dert vermesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Çıkıyor işte kuzum bebek ama her türlü şeyi oluyor Allah korusun
Sen hiç merak etme geçiyor zaten

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ya inşallah sonuçları temiz gelir 🙏 Allah dermansız dert vermesin
Amin canım sağolasın Allah razı olsun 🙏

Çıkıyor işte kuzum bebek ama her türlü şeyi oluyor Allah korusun
Sen hiç merak etme geçiyor zaten
İnşallah sıkıntı çıkmaz TSH hormonlarinda sorun çıkmış yine alalım dedi kan aldılar inşallah herşey iyi çıkar aşırı bunaldım sürekli kan veriyoruz hele bugün o sonda ile idrar alma işi yavrum hala kendine gelemedi uyanmiyor az emip uyuyor yine 😞🥺🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yenidoğan bebeğim için idrar testi ve kültürü yapmıştı doktor sonuca şimdi baktım idrar kültüründe üreme saptandı yazıyor bu ne demek? Yani bebeğimde enfeksiyon mu var 🥺😔
Enfeksiyon olmuş kuzum sen bol bol su iç ve bol bol emzir

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon olmuş kuzum sen bol bol su iç ve bol bol emzir
Doktor bugün yeniledi testi hatta sonda yöntemi ile direkt mesaneden idrar çekti aldı 😞 ablamın oğluna da idrar kültürü yapılmış ablam dediki o naylon test ile olana pek güvenme idrar kültürü alınırken o bölge dezenfekte edilmeliymiş öyle alınmalıymış en ufak şeyden kültürde üreme görünebilir demiş ablamın doktoru. O gün büyük tuvaletini yapmıştı ıslak mendille temizleyip hemen yine poşeti taktım oraya. İdrar testinde hiçbir sorun çıkmamış sadece kültürde üreme saptandı yazıyor ondan ablam büyük ihtimalle yok doktorda emin olmak için kendisi sonda ile aldı dedi inşallah çıkmaz enfeksiyon 🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor bugün yeniledi testi hatta sonda yöntemi ile direkt mesaneden idrar çekti aldı 😞 ablamın oğluna da idrar kültürü yapılmış ablam dediki o naylon test ile olana pek güvenme idrar kültürü alınırken o bölge dezenfekte edilmeliymiş öyle alınmalıymış en ufak şeyden kültürde üreme görünebilir demiş ablamın doktoru. O gün büyük tuvaletini yapmıştı ıslak mendille temizleyip hemen yine poşeti taktım oraya. İdrar testinde hiçbir sorun çıkmamış sadece kültürde üreme saptandı yazıyor ondan ablam büyük ihtimalle yok doktorda emin olmak için kendisi sonda ile aldı dedi inşallah çıkmaz enfeksiyon 🙏🙏
Aynen katılıyorum sonda daha garanti yapan doktora göre de acı çekebilir de çekmeye bilir de Kayra dan o yöntemle 5 6 defa idrar aldılar 🥺🥺 canı çok yanmıştı oğlumun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar