Sorum var kizlar ilişki sonrasi ilacin adi nedir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan kizlar ilişki sonrasi ilacin adi nedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,407 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar ilişki sonrasi ilacin adi nedir
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ben bugun o ilaçtan almam lazim afedersiniz ben dun eşimle birlikte olduk prezervatif kalmamişti evde yanlişlikla icime biraz kaçti o ilaçtan alsam fayda edermi ve bide kaç saat aradan geçtikten sonra icilmesi gerekiyo
Doğum kontrol hapı canım ilk 72 satte alman gerekir. Bilgine

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
ac yada tok karinla icmek farkediyomu ??
Kuzum ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama sağlık ocakları yardımcı oluyor bildiğim kadarıyla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben bugun o ilaçtan almam lazim afedersiniz ben dun eşimle birlikte olduk prezervatif kalmamişti evde yanlişlikla icime biraz kaçti o ilaçtan alsam fayda edermi ve bide kaç saat aradan geçtikten sonra icilmesi gerekiyo
Bide kuzum böylesi acil durumlarda kendi yöntemleriniz ile de korunmuş olabilirsiniz kısa süreli ilişkiden sonra hemen lavoba ya giderek ve duş alarak cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O kadarını bende bilmiyorum gülüm 🤭🤭

Kuzum ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama sağlık ocakları yardımcı oluyor bildiğim kadarıyla

Bide kuzum böylesi acil durumlarda kendi yöntemleriniz ile de korunmuş olabilirsiniz kısa süreli ilişkiden sonra hemen lavoba ya giderek ve duş alarak cnm
Aynen vajinal duş çok işe yarıyor sadece su ile ama heegangi bir ürün kullanmadan

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Bende bir kaçay öyle korunmuşdum🤭

Dilekozturkk

Kayıtlı Üye
rank

Bu yöntem etkili degl ben hem kendim korundum hem eşim korundu hamile kaldım , ertesi gün hapı vs var canım ondan al sen eczacı tarif eder nasıl oldgunu

Tüm sayfalar yüklendi.