Kızlar iütfen yardımcı olun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Kızlar iütfen yardımcı olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 471 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar iütfen yardımcı olun
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
36 haftalıkken doktora gittim devlet diye herhalde gün vermediler 38 de gel dediler gün için eşim biraz asabi yine gün için gidelim diyemem 38+5 te gidersem sıkıntı olur mu 39 olmasına 2 gün kalıyor doguma alırlar mı yollarlar mı
Bı problem yoksa dediğin zaman git canım bebeğinin hareketlerine dikkat et sıkıntı olmaz Allah in izniyle sancın suyun olursa zaten acile gidersin. Gittiğinde de alabilirler bebeğinin gelişimi kilosu iyiyse

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bı problem yoksa dediğin zaman git canım bebeğinin hareketlerine dikkat et sıkıntı olmaz Allah in izniyle sancın suyun olursa zaten acile gidersin. Gittiğinde de alabilirler bebeğinin gelişimi kilosu iyiyse
Ara ara sanki artık sancım oluyor ama yoruluyorum diye. Mi yeri dar diye mi hareketleri az ancak hareketini his ede biliyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ara ara sanki artık sancım oluyor ama yoruluyorum diye. Mi yeri dar diye mi hareketleri az ancak hareketini his ede biliyorum
Aynen öyle canım hızla büyüdüğü için yeri daralıyor hareketleri azaliyo ama günde 10 dan az olmamalı ona dikkat et sancilarda düzenli değilse yalancı sancılardır vücut kendini doğuma hazırlıyor. Kendini çok yorduğunda da olur. İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın canım 🙏

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım hızla büyüdüğü için yeri daralıyor hareketleri azaliyo ama günde 10 dan az olmamalı ona dikkat et sancilarda düzenli değilse yalancı sancılardır vücut kendini doğuma hazırlıyor. Kendini çok yorduğunda da olur. İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın canım 🙏
Tam canım çok teşekürler yni 38+5 te gitsem olur yani hazırlıklı mı gidim sence herhalde 2 gün için geri yolamazlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
36 haftalıkken doktora gittim devlet diye herhalde gün vermediler 38 de gel dediler gün için eşim biraz asabi yine gün için gidelim diyemem 38+5 te gidersem sıkıntı olur mu 39 olmasına 2 gün kalıyor doguma alırlar mı yollarlar mı
Canım normalde 36dan sonra haftada bir gitmen gerekiyor 38den sonra 2 3 günde bir ihmal etme bence. Normal doğum yapacaksan son ana kadar bekletiyor drlar ben 3. bebeğimi 41 haftalık doğurdum o zamana kadar bekletip 41 haftaya girince yatış yapıp suni sancı ile doğumu başlattılar. Ama son haftalar önemli ve en ufak aksilikler de riskli olabiliyor. Bebeğin sağlığı eşinin asabiyetinden daha önemli mecbur götürecek

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sancin olmasa sıkıntı yapma .. bebeğin hareketleri devam eder zaten eğer endişelenecek bı duurm olursa erkenden gidersin doktoruna

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar