Kizlar kac aylikken karniniz şisti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2prenses annesi tarafından oluşturulan Kizlar kac aylikken karniniz şisti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,999 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kac aylikken karniniz şisti
Konbuyu başlatan 2prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2prenses annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2ci gebelik ilk kizimda son 2 ayda çıktı sadce 3 kilo almıştım bunda karnim şişsin istiyorum.
Benimde ikinci canım ilkinde de böyle olmuştu onda faxla kilo aldım hatta ama karnım son aylar belli etti kendini ama ikincide hem kilo verdim hemde karnım çok geç çıktı hepsi bir olmuyor canım

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ikinci canım ilkinde de böyle olmuştu onda faxla kilo aldım hatta ama karnım son aylar belli etti kendini ama ikincide hem kilo verdim hemde karnım çok geç çıktı hepsi bir olmuyor canım
Ben doğum yaptıktan sonra 13 kilo aldım emzirirken verdim biraz sonra çok kilo aldım en son 80 dim suan şükür 54 de düştüm gebelikte sonra 48 olmuşum ama çok istyrm 😆

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
20 haftada ben burdayım diyor du😀
Allahim kucağına almayı nasip etsin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 3,5 aylıkken şişmeye başladı şuan 14+5 im gün icinde 6 aylık gibi duruyo
Maşallah ne güzel canim.allah kucağına almayı nasip eylesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 3,5 aylıkken şişmeye başladı şuan 14+5 im gün icinde 6 aylık gibi duruyo
Maşallah ne güzel canim.allah kucağına almayı nasip eylesin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğum yaptıktan sonra 13 kilo aldım emzirirken verdim biraz sonra çok kilo aldım en son 80 dim suan şükür 54 de düştüm gebelikte sonra 48 olmuşum ama çok istyrm 😆
Ahahha olabiliyor ama ilkinde 16 kilo aldım 50 kiloya düştüm ikincide 10 kilo verdim 27+4 olduk henüz başlangıç kiloma bile ulaşmadım 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar