Sorum var Kızlar kanamam var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde denizemir tarafından oluşturulan Kızlar kanamam var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 252 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kanamam var
Konbuyu başlatan denizemir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

denizemir

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar bugün 6 haftalık hamileyim 4 5 damla kan geldi kesenin yanında kanama var dedi ama daha bebeğin kalp atışı ile ilgili bişey demedi kese duruyo etrafında kanama var dedi iğne verdi böyle olan varmi

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Ben kanama oldugu gun kalp atisini duymustum. Tam 6 haftalikken kanamam olmustu hem de damlalarla tarif edilmiyordu, ped dolduruyordu. Ama kanamam durana(2 hafta kadar) kadar tuvalet harici hep yattim, doktorun verdigi ilaclari kullandim. Cok sukur simdi bebegim kucagimda.
Doktorun dediklerini dinle, istirahat et, Rabbim omur verdiyse kucagina alirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Meraba kızlar bugün 6 haftalık hamileyim 4 5 damla kan geldi kesenin yanında kanama var dedi ama daha bebeğin kalp atışı ile ilgili bişey demedi kese duruyo etrafında kanama var dedi iğne verdi böyle olan varmi
Merhaba kuzum bazı gebelikte oluyor dikkat et kendine iğneyi ilacını düzenli kullan doktorunu dinle geçer inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah geçer canım 🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar