Sorum var Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,916 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kendi annesiyle anlaşamayan var mı 😢
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Burası yeri değil belki ama o kadar üzgünüm ve kırgınım ki ne desem duygularımı anlatabilirim bilmiyorum resmen bana eziyet oldu annem böyle bişey görmedim😭😭😭 yüksek tansiyon ve boyun ve belimde fıtığım var biri özel 2 çocuğum var 3.ye hamileyim 4 sene sonunda kavuştum dedim hiç mi hiç değişmemiş aynı kibirli aynı insandan hata arayan aynı sürekli kınayan sürekli tuhaf tepkiler veren aynı kadın geldi. En azından hasretinden dolayı bi kaç gün kavga etmez sanıyordum ama daha 5.gün geleli hiç kavga sesi olmayan evimde resmen huzursuzluk çıkardı. Başım çatlıyor şu an tansiyonum fırlamış yatıyorum . Yurt dışından geldi gidecek günü de uzun süre sonra napcam nasıl davrancam bilemedim. Eşimi kötülüyor sürekli ki hiç sorun yaşamadım eşimle bilsem kötü biri hak veririm ama yok yani. Kime içimi dökeyim bilemedim buraya yazayım dedim çok çektirdi bugüne kadar geldi şimdi yine huzur bozuyor . Uzun oldu kusura bakmayın 😢😢😢😢

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Burası yeri değil belki ama o kadar üzgünüm ve kırgınım ki ne desem duygularımı anlatabilirim bilmiyorum resmen bana eziyet oldu annem böyle bişey görmedim😭😭😭 yüksek tansiyon ve boyun ve belimde fıtığım var biri özel 2 çocuğum var 3.ye hamileyim 4 sene sonunda kavuştum dedim hiç mi hiç değişmemiş aynı kibirli aynı insandan hata arayan aynı sürekli kınayan sürekli tuhaf tepkiler veren aynı kadın geldi. En azından hasretinden dolayı bi kaç gün kavga etmez sanıyordum ama daha 5.gün geleli hiç kavga sesi olmayan evimde resmen huzursuzluk çıkardı. Başım çatlıyor şu an tansiyonum fırlamış yatıyorum . Yurt dışından geldi gidecek günü de uzun süre sonra napcam nasıl davrancam bilemedim. Eşimi kötülüyor sürekli ki hiç sorun yaşamadım eşimle bilsem kötü biri hak veririm ama yok yani. Kime içimi dökeyim bilemedim buraya yazayım dedim çok çektirdi bugüne kadar geldi şimdi yine huzur bozuyor . Uzun oldu kusura bakmayın 😢😢😢😢
Kendi öz annenmi

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Ah be rabbim yardımcın olsun arkadaşımın annesi de böyle kızından nefret ediyor oğullarını çok seviyor çok insafsız bunlar üzme kendini huyu değişmez sabret gidene kadar 🥺
Resmen oğullarına kölelik yaptırdı şimdi bana işime yarayacağı zaman gelip huzurlu hayatımın içine ediyor resmen gözlerim kan çanağı oldu ağlamaktan niye bu kadar değersiz gözünde diye .

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım Merhaba.en hessas noktama dokundun.benimde annem resmen yuvamı yıkmaya çalışıyor.hamileyim çocuğu aldır diyo bilmem ne.ama ben kendi yoluma bakıyom.Azerbaycanlıyım burda nigah olmak için eşim 10.000 tl para yatırdı evrak geldi annem yaktı evraklarımızı.hamileyim şu an nasıl olcak bilmiyom.sürekli boşan gel diyo.bide 2 ci evliliğim

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Canım Merhaba.en hessas noktama dokundun.benimde annem resmen yuvamı yıkmaya çalışıyor.hamileyim çocuğu aldır diyo bilmem ne.ama ben kendi yoluma bakıyom.Azerbaycanlıyım burda nigah olmak için eşim 10.000 tl para yatırdı evrak geldi annem yaktı evraklarımızı.hamileyim şu an nasıl olcak bilmiyom.sürekli boşan gel diyo.bide 2 ci evliliğim
Gülüm benim de annem öyle hamile olduğumu öğrendiğinden beri sözde ağrılarımın geçmesi için birşeyler söylüyor hepsi çocuğu düşürtmek içinmiş. Eşimle de bozmaya çalıştı önceki gelişinde de öyle yaptı. Çok uğraşıyor 😢😢😢

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun canim sana Allah sabrlar versin ne desek hakli cikiyo annelar zor durum bazen Benda annemi dedigindan tutugu islerdan Nefret ediyorum Naz sabr diyorum sonucda bizda anneyiz Anne olacaz ama bazen cahillar 🤐😶

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gülüm benim de annem öyle hamile olduğumu öğrendiğinden beri sözde ağrılarımın geçmesi için birşeyler söylüyor hepsi çocuğu düşürtmek içinmiş. Eşimle de bozmaya çalıştı önceki gelişinde de öyle yaptı. Çok uğraşıyor 😢😢😢
Boş ver ya.takma kafana.hamilesin dinlen bolca ben he he he diyip yola veriyom napıyım ya.uğraşamam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar