Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,284 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum.
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
Ya kızlar gelin olmak çok mu zor neden ama. Neden bir kere geldiyimiz bu dünyada dahat gün yüzü göstermiyorlar bize. Mutlulukmu bizden uzak yoksa bizmi mutlulikdan uzağa kaçıyoruz.
Ya konuşacak o kadar şeyim varki.. benim hayatım tam bir kitap gibi roman gibi..
Artık gücüm kalmadı dim dik ayakda duramıyorum. Canım çok yanıyor. Hayat beni çok yoruyor. Ölmek istiyorum ama günahlarım sevaplarım bilmiyorum crhenneme gitmekden korkuyorum 😔😔😔😔😔😔😔

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar gelin olmak çok mu zor neden ama. Neden bir kere geldiyimiz bu dünyada dahat gün yüzü göstermiyorlar bize. Mutlulukmu bizden uzak yoksa bizmi mutlulikdan uzağa kaçıyoruz.
Ya konuşacak o kadar şeyim varki.. benim hayatım tam bir kitap gibi roman gibi..
Artık gücüm kalmadı dim dik ayakda duramıyorum. Canım çok yanıyor. Hayat beni çok yoruyor. Ölmek istiyorum ama günahlarım sevaplarım bilmiyorum crhenneme gitmekden korkuyorum 😔😔😔😔😔😔😔
Canım sakin ölmekle alakalı konuşma sakin evet hayat çok zor gerçekten elin kahrini çekmek tabiki zor hepimiz bunun farkındayız belki bu bizim sınavımız bilemeyiz ki herşeyimiz çocuklar için değil mi sen üzme kendini canım ne yaşadın noldu bilmiyorum ama hayat çok zor bunu biliyorum unutma çocuklar için yaşıyoruz öpüyorum kuzum seni😘💞💟

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Noldu canım hayirdir esinmi yine

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende olmek ıstıyom ama hem cehennmden korkuyom. Hemde cocuklarımı bırakmak ıstemıyom bunlar ıcın ayakta kalyom

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme can cocuklarimiz icin dözmeliyik sebr ele ölüm şeytan emelidir vaxdi gelecek herşey bizim elimizde olcaq Allah var Allaha güven

Canım sakin ölmekle alakalı konuşma sakin evet hayat çok zor gerçekten elin kahrini çekmek tabiki zor hepimiz bunun farkındayız belki bu bizim sınavımız bilemeyiz ki herşeyimiz çocuklar için değil mi sen üzme kendini canım ne yaşadın noldu bilmiyorum ama hayat çok zor bunu biliyorum unutma çocuklar için yaşıyoruz öpüyorum kuzum seni😘💞💟
Beniben çok üzen şey güvendiklerimizin sırtımızdan vurması sevdiklerimizden sevilmediyimizi görmek ve hakkımın yiyilmesi.
Benim gerçekden hakkımı yiyolar.
Ne yapsam kar etmez. Kendime acıyorum bazen bazen acımam ama yalnız kaldıgımda duvarları döe döve aglayasın geliyor. Çocuklarım olmasaydı zaten çoktan ölmüştüm. Ama sinirlerim gergin oluyor üzgün oluyorum çoğu zaman. Onlarla oynayamıyorum ilgileneniyorum iyi. Sinirlenip bagırıp çagırıyorum. Sonra gine üzülüyorum. Ölsemde kurtulsalar benden diyorum.gerçekden bir şey düşünün anneniz hayatta babanız hayatda ablalarınız kardeşleriniz hepsi sapa saglam. Tüm akrabalar hayatda. Hepsiyle 30 dakkalık yol ayrıyor seni . Bazen bir telefon bile ararsın ya sadece bir telefon bende hiç birine imkan yok izin yok yüz yok. Artık sevgi saygı bile yok. Aşim ve ailesi desen gece yatarken yarın olmasın şunların yüzübü görmeyüyim diye dua ederim hep. Ama. Ne bileyim. Her kesin derdi var. Ama brnim derdim bi başka düşüne düşüne artık hasta bile ola bilirim. 😔😏 kendimi deyerli hiss etdiyim günü hatırlamıyorum bile.kururum yerle bir. Nasık bir kişiliye büründüm onu bile anlamış deyilim. Kadın olmak yaşamak çok zor. Hep kul oluyorsun hep bişeylerin zorunda kalıyorsun hep hep hepppp..... 😒😔🤕
🥺🥺🥺 ALLAH Korusun Canım Neler Yaşadığı Tabiki Bilemeyiz Ama Rabbim Senin Yardımcın Olsun Canımmm Noldu Istersen Anlat İçini Dökersin🥲
Üzülme can cocuklarimiz icin dözmeliyik sebr ele ölüm şeytan emelidir vaxdi gelecek herşey bizim elimizde olcaq Allah var Allaha güven
Valla bende olmek ıstıyom ama hem cehennmden korkuyom. Hemde cocuklarımı bırakmak ıstemıyom bunlar ıcın ayakta kalyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ne yaşadığını bilemem Allah yardımcın olsun ama psikologlar diyolar ki kendinize acımayın. Kendinize acırsanız güçsüz olursunuz. Rabbim sağlıkla imtihan etmesin canım benim. Sağlam durmaya çalış.

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım hatamız insanları kendimiz gibi görmekle başlıyo aslında benle yaşıt görümcem mutluluğumu kıskandı abimle evlendi 6 ay sonra uzaklaştırma verip boşanma davası açtı ne oldu görümcem abimle evlendi gizli ses kayıtları resimler konuşulan herşeyi annesi gile yetiştiriyo aile özellerini hep bizim dedikodumuzu yapıyorlar sonrada bana gelip herşey aileye anlatılmaz diyo sinsi yılan 6 ay sonra evi terk etti boşanma davası açtılar yalancı şahit iftiralar neler neler anlattılar hala yüzüne bakıyorum bi insan ayrılmış boşanma davası açılmış sokak ortasında kah kaha atarmı ya beni de boşandırmaya çalıştılar iki aylık ilk kızıma gebeyken benim evimde babalar çocuklar görüşcekler orta yol bulabilmek için benim evimde görüşcekler ilk kayın babam geldi herkes yoluna alsınlar kızlarını gitsinler diyo eşim susuyo ben bizim sorunumuz yok biz ne alaka diye yuvamızı kurtarmaya çalıştım kaynım s.gitsin laf dinlemiyosa diyo benim okadar fedakarlığıma rağmen eşim evet haklısın abi diyo çocuğumu istemediler ilk öğrendiğimde kaynanamı aradım daha yoldayken haber verdim bana hıı hamilemisin oğlumu yorma herşeyi isteme bitek sen hamile kalmıyon onu bunu aşerme Cafer Cafer diye peşinde koşturma bunaltma dedi bana hayırlı olsun demedi hiç bir emekleri geçmedi şimdi de hiç bi faydaları yok bi ele karşı ay torunum ay bilmem ne desinlere ben hep bunun için vicdanımız kurusun diyorum eşim bile evliliğe sahip çıkmadı abisi küfür edince sinirlenip wp durum attım ozaman ban küfür edenler beni sevmeyen insanlardır gibi bişe eşim abisine kızacağı yerde iki aylık hamileyken gelip boğazıma yapıştı sil durumu benim ailem haklı diye beni hırpaladı onlar boşamaya çalıştıkça benim eşim onların tarafında oldukça ben inat ettim yuvama sahip çıktım her baktığımda aynı şeyleri yaşıyorum bu kızımada hiç bi emekleri geçmedi iyiki ailem var onlar olmasa aç açıkta kalıcaktık halada öyle benim ailem elleri kolları dolu gelir gittiğimde boş göndermezler eşim maaş alır ikinci gün para yok der eve bile almaz evde paketleme işi yapıyorum birktirip eksiklerimi alayım çocuklarıma bakayım diye benim hayatımda böyle işte çocuklarım için didiniyorum sabır ediyorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım hatamız insanları kendimiz gibi görmekle başlıyo aslında benle yaşıt görümcem mutluluğumu kıskandı abimle evlendi 6 ay sonra uzaklaştırma verip boşanma davası açtı ne oldu görümcem abimle evlendi gizli ses kayıtları resimler konuşulan herşeyi annesi gile yetiştiriyo aile özellerini hep bizim dedikodumuzu yapıyorlar sonrada bana gelip herşey aileye anlatılmaz diyo sinsi yılan 6 ay sonra evi terk etti boşanma davası açtılar yalancı şahit iftiralar neler neler anlattılar hala yüzüne bakıyorum bi insan ayrılmış boşanma davası açılmış sokak ortasında kah kaha atarmı ya beni de boşandırmaya çalıştılar iki aylık ilk kızıma gebeyken benim evimde babalar çocuklar görüşcekler orta yol bulabilmek için benim evimde görüşcekler ilk kayın babam geldi herkes yoluna alsınlar kızlarını gitsinler diyo eşim susuyo ben bizim sorunumuz yok biz ne alaka diye yuvamızı kurtarmaya çalıştım kaynım s.gitsin laf dinlemiyosa diyo benim okadar fedakarlığıma rağmen eşim evet haklısın abi diyo çocuğumu istemediler ilk öğrendiğimde kaynanamı aradım daha yoldayken haber verdim bana hıı hamilemisin oğlumu yorma herşeyi isteme bitek sen hamile kalmıyon onu bunu aşerme Cafer Cafer diye peşinde koşturma bunaltma dedi bana hayırlı olsun demedi hiç bir emekleri geçmedi şimdi de hiç bi faydaları yok bi ele karşı ay torunum ay bilmem ne desinlere ben hep bunun için vicdanımız kurusun diyorum eşim bile evliliğe sahip çıkmadı abisi küfür edince sinirlenip wp durum attım ozaman ban küfür edenler beni sevmeyen insanlardır gibi bişe eşim abisine kızacağı yerde iki aylık hamileyken gelip boğazıma yapıştı sil durumu benim ailem haklı diye beni hırpaladı onlar boşamaya çalıştıkça benim eşim onların tarafında oldukça ben inat ettim yuvama sahip çıktım her baktığımda aynı şeyleri yaşıyorum bu kızımada hiç bi emekleri geçmedi iyiki ailem var onlar olmasa aç açıkta kalıcaktık halada öyle benim ailem elleri kolları dolu gelir gittiğimde boş göndermezler eşim maaş alır ikinci gün para yok der eve bile almaz evde paketleme işi yapıyorum birktirip eksiklerimi alayım çocuklarıma bakayım diye benim hayatımda böyle işte çocuklarım için didiniyorum sabır ediyorum
Canım benım Allah yardımcın olsun cocukların bıraz buyusun bosan o adamdan cocuklarına yazık olur yoksa boyle bı babayla saglıklıbbuyumezler sanada yazık

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tek değilsin kuzum bu konuda bnm ikincisi evliliğim ve esiminde inince evliliği burdakiler bilir eşimle sorunlarım var video konusunda neyse o konuyu artık takmıyorum takınca zararlı bn çıkıyorum kayınvalidem alt katımda oturuyor kızım oldu 6 aylık dha bir elbisesini görmedim çıkar herkese karşı torunum torunum der sever ama iş birşey almak istemek olsa asla almaz bnm de kızdığım nokta eşim eski eşine nafka çocuğuna para yolluyor birde bizim evi gecindiriyor birde annesi inek gbi sağiyor onu onlara bakıyor tabi annesi babası baksın derim ama adamın 2500 TL maaşı var iki kattan 700 TL birinden 650 TL birinden alıyor iki kişiler sorsan hiç paraları yok diye ağlarlar yasine aldirirlar buda bnm zoruma gider çünkü bnm üstüme başıma ihtiyacım var evimin de ihtiyacı var şimdi evin dış cephesinin yaptırıyor çocuk birde şimdi bn evi boyatalim rutubet çok dedim bana sıkıştırma bni zor yetisiyorum dedi bugün bir baktım annesinin evinin boyasını yaptırıyor dökülen yerleri yaptiriyor içerde ustalar dolu şuan öyle sinirliyim ki görseniz bu akşam kesin kavga var ve bnde dicem bizim evide boyat önceliğin Kendi ailesi evde bebek var tabii Bizim kavgamızin sonu hep dayakla bitiyor daha o kdar anlatılacak şeyler var ki kuzum bilsen ama şu beşikte yatan yavruma açıyorum kuzum valla onun için sabretmeye çalışıyorum tabi ne kdar sabrım yeter onuda yüce rabbim bilir dayana bildiğim kdar dayanamicam rababim herkesin ama gerçekten herkesin evinde mutluluk sağlık eksik etmesin kuzum çok zor bu şekilde hor görülmek kendini kadın gbi değilde evde bir hizmetçi gbi görmek inan çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar