Sorum var Kızlar kendimi iyi hissetmiyorum bu ara belkide doğum yaklaşıyor ondandır mide bulantısı mide yanması uyku yok uyuyamıyorum bütün gece

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar kendimi iyi hissetmiyorum bu ara belkide doğum yaklaşıyor ondandır mide bulantısı mide yanması uyku yok uyuyamıyorum bütün gece başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,955 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kendimi iyi hissetmiyorum bu ara belkide doğum yaklaşıyor ondandır mide bulantısı mide yanması uyku yok uyuyamıyorum bütün gece
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
😢Evet son şeylere girdim artık Biliom belki mesajı okuyanlar bunun için ağlanır mi diye gulucek ama elimde değil ve hepsini aynı anda yasiom
Ağlamak güzel insan rahatliyot bir yerde sagsaglim dogurursun inşallah haberini burdan aliriz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ya 🥺

Abdullah değil kız Sadullah🤣
Yokta Abdullah Sadullah ilk oğlu bu Abdullah olucak degilmi demet

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ağlamak güzel insan rahatliyot bir yerde sagsaglim dogurursun inşallah haberini burdan aliriz

Yokta Abdullah Sadullah ilk oğlu bu Abdullah olucak degilmi demet
🙄

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Adet ağrısı gibi ağrılar ağladım şuan yani niye bilmiom😢😭35+3haftalik oldum bu arada
Bu yaşadıkların gayet normal canım doğuma az kaldı. Seni rahatlatacak seyler yap mesela. İnternette gebelikte hangi haftada hangi egzersiz yapılır diye videolar var onlardan yardım al nefes egzersizleri yap. Kendini biraz daha iyi hissedersin

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
😢Evet son şeylere girdim artık Biliom belki mesajı okuyanlar bunun için ağlanır mi diye gulucek ama elimde değil ve hepsini aynı anda yasiom
Aklıma kendi hamileliğim geldi 😂😂 spn haftalarımda annem gelmişti o salonda horluyor eşim odada horluyor ben mutfağın peteğine yaslanıp camdan dışarı bakarak ağlıyorum. Sebep ne peki neden bende onlar gibi uyuyamıyorum keşke uyuyabilsem 😂uykularını kıskanmıştım ikisininde ondan ağlamıştım 😂 normal yani garipsemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar