Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,055 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Süslü4848

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Annişler seviyorum hepinizi ya millet bana diyor 26 haftaya kadar erkekti nasıl bir haftadır kız nazar olmasın diye yalan diyorsun dediler bende dedim salakmısınız nazarı düşünseydim erkek demezdim ilk 😂😂😂deliler bunlar valla

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçende yazmıştım 26 hafta ne ki arkadaşım doğum yaptığında öğrendi kızı olduğunu 9 ay boyunca erkek dedi doktoru sen takma onları gerçekten Allahın gücüne gider derler kız erkek niye bu kadar ayrım yapılıyor ki

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Geçende yazmıştım 26 hafta ne ki arkadaşım doğum yaptığında öğrendi kızı olduğunu 9 ay boyunca erkek dedi doktoru sen takma onları gerçekten Allahın gücüne gider derler kız erkek niye bu kadar ayrım yapılıyor ki
Hiç deme onlar gibi gerizekalilar yüzünden doktorlar kız diyemiyor valla biz çok mutluyuz kızımız olacak diye

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç deme onlar gibi gerizekalilar yüzünden doktorlar kız diyemiyor valla biz çok mutluyuz kızımız olacak diye
Allah gerçekten böyle insanlara hidayet nasip etsin peygamberimiz yaşadığı dönemde kız çocuklarını diri diri gömerlerken sırtına alıp gezdirmiş şimdi hala kız çocuğuna laf etmeleri cahillik başka birşey değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar