Kızlar kontrolden geldim doktor bnim şekerden şüphelendi bide bebegin suyu fazlaymış bu sorunla karşılaşan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgim tarafından oluşturulan Kızlar kontrolden geldim doktor bnim şekerden şüphelendi bide bebegin suyu fazlaymış bu sorunla karşılaşan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kontrolden geldim doktor bnim şekerden şüphelendi bide bebegin suyu fazlaymış bu sorunla karşılaşan var mi
Konbuyu başlatan Sevgim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cevap verir misiniz
Benimde suyum fazla çıktı üniversiteye gönderdiler şeker yüklemesi yaptılar şekerim normal çıktı 2 hafta sonra tekrar şeker yüklemesi için çağırdılar ama gitmedim belirli bir yaştan sonra hemen hemen aynı çıkıyor 3 cocuk getirdim böyle bir şey yoktu şimdi 33 yaşındayım bir ayağım doktor da hayırlısıyla saglıklı sağ salim kucağıma alsam son artık

...

Moderator
Mod
rank
Cevap verir misiniz
Canım bende 28 haftalık doktora gittiğimde banada suyun biraz fazla demişti.Kontrole gittiğimde normal çıktı suyum çok şükür.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende 28 haftalık doktora gittiğimde banada suyun biraz fazla demişti.Kontrole gittiğimde normal çıktı suyum çok şükür.
Birde doktorum tatlıdan uzak dur demişti.Tatlı yemedim.

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksin canim
20 hafta 4 günlük cnm

Banada söyledi tatlı yeme makarna pirinç hamur işlerinden uzak durmami söyledi hayırlısı inşallah geçer

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Tatlıyı fazla kaçırınca herhalde suyu fazla oluyor bebislerimizin banada söyledi 29.haftada dikkat ettim şeker hastasıyım ben zaten progastan verdi düzeldi

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank

Banada söyledi tatlı yeme makarna pirinç hamur işlerinden uzak durmami söyledi hayırlısı inşallah geçer
Benimde suyum fazla çıktı üniversiteye gönderdiler şeker yüklemesi yaptılar şekerim normal çıktı 2 hafta sonra tekrar şeker yüklemesi için çağırdılar ama gitmedim belirli bir yaştan sonra hemen hemen aynı çıkıyor 3 cocuk getirdim böyle bir şey yoktu şimdi 33 yaşındayım bir ayağım doktor da hayırlısıyla saglıklı sağ salim kucağıma alsam son artık
Rabbım inşallah hepimiz yavrularımızı sağ saglim kucaklarimiza aliriz aminn

Tatlıyı fazla kaçırınca herhalde suyu fazla oluyor bebislerimizin banada söyledi 29.haftada dikkat ettim şeker hastasıyım ben zaten progastan verdi düzeldi
Bnde progestan da kullanıyorum dikkat edeyim inşallah düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar