Kızlar kontrolden geldim 💖💖💖

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Kızlar kontrolden geldim 💖💖💖 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 685 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kontrolden geldim 💖💖💖
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolüm vardı bugün çok şükür ayın 7 sinde randevu aldım anestezi ile görüşmek için ondan sonra da sezeryan için gün alıcam allahın izni ile şuanda 36+3 oldum bugün bebeğim 2900 dedi kilosu normal mi kızlar
İnşallah sağ salim kurtulursunuz canım bugün benimde kontrolüm var di benim bebiş de 2400gram 34haftalik ayin11 de randevum var tekrardan gittiğimde Sezeryan için gün alacağım bende Allahım nasip ederse inşallah

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sağ salim kurtulursunuz canım bugün benimde kontrolüm var di benim bebiş de 2400gram 34haftalik ayin11 de randevum var tekrardan gittiğimde Sezeryan için gün alacağım bende Allahım nasip ederse inşallah
Rabbim saglıkla kucagimiza almayı nasip etsin canım benim inşallah ☺
Masallah kilosuna annesi🧿🥰 canim benim sezeryan gununu subatin 7sindemi verecek
Allah razı olsun canım benim aslında haftaya gel dedi ben 7 sinde randevu bulabildim 7 sinde anestezi ile görüşüp Ona göre gün vericek bakalım muhtemelen 14 Şubat Sevgililer gününe denk gelir diye düşünüyorum allah nasip ederse ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim saglıkla kucagimiza almayı nasip etsin canım benim inşallah ☺

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolüm vardı bugün çok şükür ayın 7 sinde randevu aldım anestezi ile görüşmek için ondan sonra da sezeryan için gün alıcam allahın izni ile şuanda 36+3 oldum bugün bebeğim 2900 dedi kilosu normal mi kızlar
İnşallah sağsaglim kavuşursun yavruna cnm 🙏 36+4 ben yaptım doğum 2800 gayet iyiydi ele avuca geldi prenses 🥰

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Aynı haftadayiz. 😊 Bizde bekliyoruz normal doğum inşallah. Allah hepimizin yavrusunu sagsaglim kucağımıza almayi nasip etsin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar