Kızlar konu oğlum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kızlar konu oğlum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 196 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu oğlum
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kayınvalıdemın evi sobalı odun yakıyor oğlumda yerden sureklı bırseyler alıp yutuyormuş gibi yapıyor yada gerçekten alıp yutuyor odun parçası yutmuş olabılırmı ben mutfağa gitmiştim bir geldim oğuruyor biraz kustu odun parçasını tutuysa kaç günde kakasından çıkar migdesine veya bağırsak larına zarar veririm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar kayınvalıdemın evi sobalı odun yakıyor oğlumda yerden sureklı bırseyler alıp yutuyormuş gibi yapıyor yada gerçekten alıp yutuyor odun parçası yutmuş olabılırmı ben mutfağa gitmiştim bir geldim oğuruyor biraz kustu odun parçasını tutuysa kaç günde kakasından çıkar migdesine veya bağırsak larına zarar veririm
Büyük parça yutmuş olabilir canım öyle olmasa bile yine de bağırsaklarina filan zarar verebilir sen ne olur ne olmaz hastaneye gidip film falan çektir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım bir hastaneye götür film çekerler yırtıcı bir şey sonuç olarak zarar verebilir . Ama inşallah yutmamıştır yada küçük bir şeydir . Geçmiş olsun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun hastaneye gotur inşallah birşey yoktur

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye götür canm bir sorun yoktur inşallah

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Büyük parça yutmuş olabilir canım öyle olmasa bile yine de bağırsaklarina filan zarar verebilir sen ne olur ne olmaz hastaneye gidip film falan çektir
Suan hiç bir sıkıntı yok gibi gözüküyor yemesinde içmesinde falan gayet neşeli yutsa bir ağrısı sızısı olur durmazdı galiba yutmadı ama bu hep kontrol altında tutuyorum elma portakal kivi yedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Suan hiç bir sıkıntı yok gibi gözüküyor yemesinde içmesinde falan gayet neşeli yutsa bir ağrısı sızısı olur durmazdı galiba yutmadı ama bu hep kontrol altında tutuyorum elma portakal kivi yedi
Hemen ağrı sızı yaomaz ki canım hatta hiç yapmayabilir de yutmuş olsa eğer mideye filan gider ve kolay kolay anlayamazsın ancak doktor kontrolünde film ultrason gibi aletler ile anlaşılır sen bilirsin yine ama doktor görse film isteseydin iyi olurdu

Tüm sayfalar yüklendi.