Kizlar konu saçlarım

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Kizlar konu saçlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 607 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar konu saçlarım
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋
K

Kizannesi

Guest
Kizlar benim 1 buçuk aydır saçlarım dokuluyir birden bire yıpranmış ya saçımı taramak bile istemiyorum çok dokuluyir ve dökülenler geri çıkmıyor napicagimi şaşırdım çok uzluyoeum yardımcı olun birde saç konusuyka ilgili İstanbul da iyi bir doktor bilen varsa yazsın lütfen

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar benim 1 buçuk aydır saçlarım dokuluyir birden bire yıpranmış ya saçımı taramak bile istemiyorum çok dokuluyir ve dökülenler geri çıkmıyor napicagimi şaşırdım çok uzluyoeum yardımcı olun birde saç konusuyka ilgili İstanbul da iyi bir doktor bilen varsa yazsın lütfen
gebemisin? gebeyken ve lohusalik dovrunde sac dokulmesi normal sac diplerne yeterince vitamin catmadigi icin gebeyken saclar tokulmege basliyir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Vitamin eksikliği özellikle B12 ve demir den kaynaklı saç dökülmesi çok olur canım takviye alman lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar