Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭

• Konbuyu başlatan Merver
  • Toplam 74 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merver tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,510 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭
Konbuyu başlatan Merver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
M

Merver

Guest
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyor

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑
Kuzum valla direk sezeryan yap doktor hem alttan zorlayacak olmadı sezeryan diyecek kendini yıpratmaya değmez bide öncesinde dikiş varsa onların patlama riski de var iri bebekse tehlikeliye atma derim

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Korkmayın ya rabbim büyüktür 4 kilo üzeri normal dogurani da gördüm siz dua edin rabbim her zaman bizimle elhamdülillah sağlıkla gelsin inşallah bende hamileyim ilk doğumum olacak bişey bilmiyorum ama düşüncelerimi paylaşmak istedim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
4kilo görünsede az çıkıyor öyle ebe yada doktorlar varki takip ettiğim 4 kilo fazlasını kesisiz doğuranları paylaşıyorlar

Sedanur sahin

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimki 4kilonun üstündeydi ilkimdi bide 18 yaşındaydım bide ben yaptıysam herkes yapar bence 😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum valla direk sezeryan yap doktor hem alttan zorlayacak olmadı sezeryan diyecek kendini yıpratmaya değmez bide öncesinde dikiş varsa onların patlama riski de var iri bebekse tehlikeliye atma derim
Ben size katılmıyorum ablam açılma olduğu sürece olur zaten sezaryana almazlar bence doktorunla iyicene konuş ama normal doğum kadar sağlıklı bişey yok Tamm cok zor ama sağlık li olma konusunda çok sağlıklı bide dün bı arkadaş söylemişti kilolu bebekler daha kolay doguyolar diye ... normal doğum taraftarıyım ben

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bence
Ben size katılmıyorum ablam açılma olduğu sürece olur zaten sezaryana almazlar bence doktorunla iyicene konuş ama normal doğum kadar sağlıklı bişey yok Tamm cok zor ama sağlık li olma konusunda çok sağlıklı bide dün bı arkadaş söylemişti kilolu bebekler daha kolay doguyolar diye ... normal doğum taraftarıyım ben
Bencede o bebeğin kilosu ile çatı uyumuna bakar kesin birşey söylemek yanlış bemde doğal doğuödan yanayım siz gibi imkna varsa tabi

M

Merver

Guest
Normal doğum olmazsa son anda sezeryan yaparız dedi nasıl bi süreç olcak bilmyrm bi bilinmezde kalmak kötü bişey 😑

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar