Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,594 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremmm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Öyle can sıkıntısı bi post açayım dedim aklıma bu geldi kuaförde ağda yaptıran varmı ne kadar süre gidiyor 1 ay rahat gidiyo diye duydum geç çıkması için herhangi bi yağ felan mı sürüyorlar ben yaptığımda neden 1 ay gitmiyo ya delirecem kıldan tüyden
Kuzum lazere başlasana vallha çok iyi oluyor ter temiz çıkıyorsun ağdaya vereceğin parayi lazere gitmeni tavsiye ederim🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Öyle can sıkıntısı bi post açayım dedim aklıma bu geldi kuaförde ağda yaptıran varmı ne kadar süre gidiyor 1 ay rahat gidiyo diye duydum geç çıkması için herhangi bi yağ felan mı sürüyorlar ben yaptığımda neden 1 ay gitmiyo ya delirecem kıldan tüyden
Evet kuzum ben gidiyorum Bir ay rahat gidiyor

Betül Göker

Kayıtlı Üye
rank
Ben kuaföre ağdaya gidiyorum ama çocuğum olmadan önce lazere gitmiştim. Lazerde de tamamen bitmiyor tabi tüyün. Ama çok çok azalıyor bende tek tük çıkıyor onun için iki ayda bir gidiyorum hatta .

Tüm sayfalar yüklendi.