Sorum var Kizlar lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didem ikra tarafından oluşturulan Kizlar lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 245 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar lekelenme
Konbuyu başlatan Didem ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
9. Haftadan beri lekelenmem var. Kese dışında ufak kanama var dedi. 1 hafta sonra gittim yüzde 90 gitmiş dedi ben görmedim dedi kanama alanı. Pregestan kullanmaya devam ediyorum ilaç gunduzlari disari kahve renginde akıntı şeklinde geliyor. Normal mi yoksa panik mi olmalıyım 12 haftalık olmak uzereyim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
9. Haftadan beri lekelenmem var. Kese dışında ufak kanama var dedi. 1 hafta sonra gittim yüzde 90 gitmiş dedi ben görmedim dedi kanama alanı. Pregestan kullanmaya devam ediyorum ilaç gunduzlari disari kahve renginde akıntı şeklinde geliyor. Normal mi yoksa panik mi olmalıyım 12 haftalık olmak uzereyim
Doktorun bilgisi varmı peki kuzum şimdiki kanamandan

dilara.

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 6 aylık hamileyim ve hala kanamam lekelenmelerim oluyor acile gidiyorum bakiyorlar alttan muayenede oluyorim sorun gözükmüyor diyor bu şekilde olan çok var bende de var yani şükür 6 aya kadar geldik bu şekilde rabbim seninde yavrunu sana bağışlasın inşaallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tekrar doktorunla görüş canım progestanın dozunu artırabilir

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar doktorunla görüş canım progestanın dozunu artırabilir
Yarın ins yukseltir
Canım ben 6 aylık hamileyim ve hala kanamam lekelenmelerim oluyor acile gidiyorum bakiyorlar alttan muayenede oluyorim sorun gözükmüyor diyor bu şekilde olan çok var bende de var yani şükür 6 aya kadar geldik bu şekilde rabbim seninde yavrunu sana bağışlasın inşaallah
Rabbim sağ saglim almayı nasip etsin hepimize. Bebekte sorun yok diyorlar ufak kanama alanı var demişti sonra yok oldu. Ama leke devam ediyo

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum 2 gebelikte doguma kadar lekelenme ve kanama sürdü şükür sag saglim doğdular doktorunla tekrae görüş ve bol bol dinlen canim ayaginin altina yastik koy ve uzan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar