Sorum var Kizlar makarnada yumurta var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Kizlar makarnada yumurta var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,220 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar makarnada yumurta var mi
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevginin gücü

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğimin yumurta akı alerjisi var makarnada yumurta var mi üstünde yazmiyo ama bilemedim
Canım benim çocuklarında alaerjisi vardı yumurtaya zamanla geçiyor hiç yedirmemezlik yapma az az ama doktor bunu belki demiştir biz burdaki Hacettepeye gidiyorduk doktorumuz çok iyidi az az yedirin dedi markarna vs yediriyordum bişi olmuyordu hatta belki komik olacak ama kızımın domatese alerjisi var hala devam ediyor yemeklere salça koyuyorum hicbisi olmadi ama domates kesip yedirince vücudu yüzü kıpkırmızı oluyordu 🙈Şimdi de çok yerse eğer birde ne kadar derecede çıktı. Markarnada yumurta var canım bir çok üründe ne yazıkki var inşallah bişi olmaz çok dikkat et yinede çünkü bazı alerjiler Allah korusun ölümle sonuçlanabilir benimde maydonoza var yersem eğer nefesim kesiliyor cidden tehlike yani alerji. Çok çok dikkat et şuan bebeğin ne kadarlik misal 2 yaşından sonra başla az az vermeye birde bazı alerjiler geçici oluyor Rabbim miniğin şifasını versin 🤲

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim çocuklarında alaerjisi vardı yumurtaya zamanla geçiyor hiç yedirmemezlik yapma az az ama doktor bunu belki demiştir biz burdaki Hacettepeye gidiyorduk doktorumuz çok iyidi az az yedirin dedi markarna vs yediriyordum bişi olmuyordu hatta belki komik olacak ama kızımın domatese alerjisi var hala devam ediyor yemeklere salça koyuyorum hicbisi olmadi ama domates kesip yedirince vücudu yüzü kıpkırmızı oluyordu 🙈Şimdi de çok yerse eğer birde ne kadar derecede çıktı. Markarnada yumurta var canım bir çok üründe ne yazıkki var inşallah bişi olmaz çok dikkat et yinede çünkü bazı alerjiler Allah korusun ölümle sonuçlanabilir benimde maydonoza var yersem eğer nefesim kesiliyor cidden tehlike yani alerji. Çok çok dikkat et şuan bebeğin ne kadarlik misal 2 yaşından sonra başla az az vermeye birde bazı alerjiler geçici oluyor Rabbim miniğin şifasını versin 🤲
Sagol canım Allah razı olsun bebeğim daha iki aylık evet dediğin gibi birçok şeyde var maalesef yumurta hatta dün akşam dondurma yedim sonra aklıma geldi içindekiler kısmına bı bakım dedim yumurta varmış içinde çok az yedim bide sabah bebeğim yüzü yine k

Tüm sayfalar yüklendi.