Sorum var Kızlar mamayi cokmu veriyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma DÜKAR tarafından oluşturulan Kızlar mamayi cokmu veriyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 583 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar mamayi cokmu veriyorum
Konbuyu başlatan Fatma DÜKAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Fatma DÜKAR

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben sezeryanla doğum yaptım bebeğim şuan 21 günlük sütüm geç geldi malum hastanede de mama vermek zorunda kaldık sütüm şuan geliyo ama doymuyo bırakınca ağlıyo doktor 60 cc önerdi oda yetmiyo sonra 75 cc ye çıkardı çevremdeki herkes çok diyo sizce de cokmu napmam lazım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba ben sezeryanla doğum yaptım bebeğim şuan 21 günlük sütüm geç geldi malum hastanede de mama vermek zorunda kaldık sütüm şuan geliyo ama doymuyo bırakınca ağlıyo doktor 60 cc önerdi oda yetmiyo sonra 75 cc ye çıkardı çevremdeki herkes çok diyo sizce de cokmu napmam lazım
Kuzum elinden geldiğince emzirmeye bak emzirdikce sütün gelicek

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk önce emzir göğsünü iyice boşaltmasını sağla sonra doktorunun önerisine göre mama ver canım Dr kilosuna göre söylüyor fazla geleni bebeğin kusar zaten. Etrafi dinleme çok biliyolarsa diploma alsınlar da bizde dinleyelim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doktorun ne diyorsa onu YAP doktoru dinle bende kızım o günlerinde o kadar veriyordum mamayı cok olsa çocuk geri çəkarır zaten kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar