Kızlar meraba iyi akşamlar miğdesi hassas olan hamiş annelerim bakmasın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar meraba iyi akşamlar miğdesi hassas olan hamiş annelerim bakmasın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,465 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar meraba iyi akşamlar miğdesi hassas olan hamiş annelerim bakmasın lütfen
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
IMG_20221230_160233.jpg
kızlar oğlum 4 aylık bugun saat 5 gibi böyle kaka yaptı hastaneye gitmelimiyiz sizce

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ekli dosyayı görüntüle 3169kızlar oğlum 4 aylık bugun saat 5 gibi böyle kaka yaptı hastaneye gitmelimiyiz sizce
Kuzum ben de Birebir aynısını yaşadım laren Hatta 2 aylık falandı herhalde yanlış hatırlamıyorsam alerjisinin olabileceğini söyledi bana veyahut da hani parazit olabileceğini söyledi ama cildi kuruyduların hani bunun için ilk planda alerjisi olduğunu dile getirdi ama ne olduğunu bilmiyorduk tabii bu süre zarfında Biz bir ilaç kullandık ve sürekli Probiyotik kullandık aynı zamanda daha sonra 4 aylık Olduğunda biz alerji testi yaptırdık alerji testinde de susama ve yumurtaya karşı alerjisi olduğu çıktı ve bu da kakasından kaynaklı olduğunu hani benim şu an yediğim besinlerimden ona geçtiğini söyledi doktor �stersen bir doktora götür Doktor bir baksın ya büyük ihtimalle alerji veyahut da parazit de olabilir hani kaka tahlili verin bir inşallah bir şey yoktur

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben de Birebir aynısını yaşadım laren Hatta 2 aylık falandı herhalde yanlış hatırlamıyorsam alerjisinin olabileceğini söyledi bana veyahut da hani parazit olabileceğini söyledi ama cildi kuruyduların hani bunun için ilk planda alerjisi olduğunu dile getirdi ama ne olduğunu bilmiyorduk tabii bu süre zarfında Biz bir ilaç kullandık ve sürekli Probiyotik kullandık aynı zamanda daha sonra 4 aylık Olduğunda biz alerji testi yaptırdık alerji testinde de susama ve yumurtaya karşı alerjisi olduğu çıktı ve bu da kakasından kaynaklı olduğunu hani benim şu an yediğim besinlerimden ona geçtiğini söyledi doktor �stersen bir doktora götür Doktor bir baksın ya büyük ihtimalle alerji veyahut da parazit de olabilir hani kaka tahlili verin bir inşallah bir şey yoktur
İnşallah yoktur ya bilmiyorum köyden yoğurt getirmiştim inek sütünden yapılmıştı onunla dün akşam ayran içmiştim ekstra bişey yemedim araştırdığımda inek sütünden alerji olmuştur falan yazıyodu bilmiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah yoktur ya bilmiyorum köyden yoğurt getirmiştim inek sütünden yapılmıştı onunla dün akşam ayran içmiştim ekstra bişey yemedim araştırdığımda inek sütünden alerji olmuştur falan yazıyodu bilmiyorum
Olabilir kuzum dediğim gibi hani Alerjik bir durum olabilir bunun için yarın kaka testi yaptır acil de pazartesi günü de kendi doktorunuzla Hani varsa Çocuk doktoruna götür kakasında bir sorun çıkmazsa Pazartesi gününde Bence alerji testi yaptır Hiç yoktan önlem almış olursun

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kakası kanlı ve sümüksü değil mi burada kanı görüyorum ama
Bazı yerlerinde sümüksü gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir kuzum dediğim gibi hani Alerjik bir durum olabilir bunun için yarın kaka testi yaptır acil de pazartesi günü de kendi doktorunuzla Hani varsa Çocuk doktoruna götür kakasında bir sorun çıkmazsa Pazartesi gününde Bence alerji testi yaptır Hiç yoktan önlem almış olursun
Acilde alerji testi yapıyolar mı peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar