Kızlar merhaba 39+3 gunluk gebeyım bebegımın cinsiyetne erkek dediler ama hep kız belırtılerivar sizce ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İremnur tarafından oluşturulan Kızlar merhaba 39+3 gunluk gebeyım bebegımın cinsiyetne erkek dediler ama hep kız belırtılerivar sizce ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,957 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba 39+3 gunluk gebeyım bebegımın cinsiyetne erkek dediler ama hep kız belırtılerivar sizce ??
Konbuyu başlatan İremnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İremnur

Kayıtlı Üye
rank
Karnın yuvarlak olması ekşi şeyler yeme yuzumde aşırı sivilce var çirkinleşme buda ultrason

Ekli dosyalar

• 0921F979-9061-4C70-8245-3FC9608824B4.png
    0921F979-9061-4C70-8245-3FC9608824B4.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 244

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Karnın yuvarlak olması ekşi şeyler yeme yuzumde aşırı sivilce var çirkinleşme buda ultrason
Ben ultrason qörüntüsünden anlamıom ama karınyuvarlak die deqişmez bence canım .. heleki sen son haftalardasın detaylıda mutlaka qörünüo... Ben erkek çocuk doqurdum top qibi karnım wardı baştan sona kadar da ekşi yedim.. eqer qörüntüye qöre söyleyeceksen bizim burada karnı top qibi olana erkek derler kalçası yayqın olanada kız..

İremnur

Kayıtlı Üye
rank
Ben ultrason qörüntüsünden anlamıom ama karınyuvarlak die deqişmez bence canım .. heleki sen son haftalardasın detaylıda mutlaka qörünüo... Ben erkek çocuk doqurdum top qibi karnım wardı baştan sona kadar da ekşi yedim.. eqer qörüntüye qöre söyleyeceksen bizim burada karnı top qibi olana erkek derler kalçası yayqın olanada kız..
Kalçadan kilo aldım hiç almazdm

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatim detaylı ultrason a girdiysen ve erkek dedilerse erkektir ben bilime inanırım yoksa batıl inanç ye tatlı yi doğur hakkiyi ye ekşi Yi doğur Ayşe yi inanmayın böyle şeylere göbeğin yayvan kız göbeğin yuvarlak erkek bunlar varsayım bilime gerçeklere inanın rabbim ne vermişse şükürler olsun

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Hayatim detaylı ultrason a girdiysen ve erkek dedilerse erkektir ben bilime inanırım yoksa batıl inanç ye tatlı yi doğur hakkiyi ye ekşi Yi doğur Ayşe yi inanmayın böyle şeylere göbeğin yayvan kız göbeğin yuvarlak erkek bunlar varsayım bilime gerçeklere inanın rabbim ne vermişse şükürler olsun
Aynen canım aynı fikirdeyim.. arkadaşım wardı hep kız dediler hamileliğinde detaylıda ortaya çıktı erkek.. yani detaylıda yanılma payı yoktur bence..

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım aynı fikirdeyim.. arkadaşım wardı hep kız dediler hamileliğinde detaylıda ortaya çıktı erkek.. yani detaylıda yanılma payı yoktur bence..
Hayatim ben salı doğuma gidicem eşim hala diyorki doktora sorsaydin kesin kısmı belki de erkektir adam erkekle kafayı bozmuş en son rabbim affet sin erkek dersin bak doğar kız olur yeter bu kadar üzerine düşme zaten bı oğlumuz var dedim adam sustu yoksa biraz soğuk duruyordu bak erkek olur hayırsız evlat olur ana ya babaya saygısızlık yapar kız çocuk berekettir ben 10 tane erkeğin yapamadığını yapıyorum evini kendim tadilat yaparım eşim ampul değiştiremez bu kadar ayrım yapma ne yapıyım senin gönlün olsun diye hastanede erkekle kız bebeklerimi değiştireyim rabbim bunu bana hayırlı vermiş dedim sustu ama anlıyorum içinde biseyler kaldı adamın ama benim umurumda bile değil hayatım ona küçük altın küpe aldım teyzesi 💕

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Sen artık doğum yapıcaksın hala erkek olabılır mi düşüncesi degısık geldı bana doktorlar ultrasonda göruyorlar sanırım erkek istedıgınız için kabullenmek istemediniz hayırlısı olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar