Kızlar merhaba benim bi sorum olacaktı ben 18 test yapdim silik çıktı inanmayıp bi daha 20 yapdim yine aynı çıktı ama 3 gun önce regl oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yunusli tarafından oluşturulan Kızlar merhaba benim bi sorum olacaktı ben 18 test yapdim silik çıktı inanmayıp bi daha 20 yapdim yine aynı çıktı ama 3 gun önce regl oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,061 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba benim bi sorum olacaktı ben 18 test yapdim silik çıktı inanmayıp bi daha 20 yapdim yine aynı çıktı ama 3 gun önce regl oldum
Konbuyu başlatan Yunusli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Yunusli

Kayıtlı Üye
rank
Benim başıma gelmişti kimyasal gebelik dedi doktor bi nevi düşük gibi döllenme oluyo fakat yumurta tutunmadıgı için adetle atılıyor vücuttan sonraki ayı mutlaka değerlendir ama
Çok teşekkür ederim bilgi için önümüzdeki ay inşallah olur 1 oğlum var 2 yaşında kardeşi olsun istiyorum allahim nasib eder inşallah 🤲

Yunusli

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlıklı Bi gebelik değilse vucut onu adet şeklinde atıyo sen bilemiyorsun aslınsa adetten önce yaptıysan o testleri şimdi de adet olduysan kimyasal gebelik gibi
Ben adet olucami bilmiyordum kendime çok inanmışdim sonunda oldu dedim ama değilmiş sağlık olsun evet ben testi adetden önce yapmısdim canım

Ben adet olucami bilmiyordum kendime çok inanmışdim sonunda oldu dedim ama değilmiş sağlık olsun evet ben testi adetden önce yapmısdim canım
Bende senn gibi geçen çok test yaptım hepsi pozitif çıktı kan verdim çok düşük çıktısonrada adet oldum yani bu ayda pozitif kan testi yaptım degerim yüksek çıktı bugün hamileyim Allah sanada verin inş yumurtlama günlerini de takip et

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim bilgi için önümüzdeki ay inşallah olur 1 oğlum var 2 yaşında kardeşi olsun istiyorum allahim nasib eder inşallah 🤲
Benim aynı şey başıma geldi testi yaptım çizgi silik dayanamadım eşime gösterdim aradan bi kaç saat geçti adet oldum sonraki ayı değerlendir dediler şimdi 35. Haftadayız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar