Kızlar merhaba birseyı merak edıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naznazo tarafından oluşturulan Kızlar merhaba birseyı merak edıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba birseyı merak edıyorum
Konbuyu başlatan Naznazo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
15 haftalık hamıleyım doktor kız dedı ama benım bi kızım var 9 yaşında kendını 20/22 haftada gostermıstı hanı kızlar pek gostermez ya yanılma payı çarkıdır 🥰🥰🤣
Canim bana 12 hafdada kiz dedi 20.de yine kiz dedi 35+ 3 hamileyim.kizim olacah😍

Arasın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadşlar size bi sorum olck ben 5 buçuk aylık hamileyim bir hafta dan beri karnımda ağrı var acba sizden öyle oluyomu

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık hamıleyım doktor kız dedı ama benım bi kızım var 9 yaşında kendını 20/22 haftada gostermıstı hanı kızlar pek gostermez ya yanılma payı çarkıdır 🥰🥰🤣
Banada kiz dediler 34 haftalik oldum inşallah degismez. Diye dua ediyorum sürekli kendini net gostermiyo hic heo bacaklari kapali ama bacak arasinda çıkıntı olsa görürdük dedi doktor bilgisine güvenip bütün alisverisi pembis süslü puslu aldik oğlumda 22 haftada gostermisti pipisini oda gec gosterdi bacaklarini acmiyordu ilerleyen haftalarda tekrar sorarsin canim zaten 20 ile 24 haftada detaylı ultrason yapilir o zaman kesin belli olur cinsiyeti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar