Kızlar merhaba herkese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Naznazo tarafından oluşturulan Kızlar merhaba herkese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 264 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar merhaba herkese
Konbuyu başlatan Naznazo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Naznazo

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız uzun aradan sonra 3 hamile kalan ben 😁 2 kızdan sonra erkek annesi olarak çok mutluyum çok istedım dua ettim sonuncu erkek olsun diye şükür 🙏 sorum şu erkek mi erken gelıyo kız mı kızlarım 39 haftada geldi herkes erkek erken olur dıyor doğru mu acaba 🙏🙏🙏

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla gelsin paşa 🤩 kız erken gelir erkek geç gelir diyen de var tam tersini söyleyen de amaan hurafe bunlar Allah hangi vakti nasip ettiyse doğuyorlar işte 42. hafada doğum eden arkadaşlar var

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Sag salim al kucagina canim benim olanlar 39 +5 de kizim 40+2 de geldi hayirlisiyla doğsun insallah

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız uzun aradan sonra 3 hamile kalan ben 😁 2 kızdan sonra erkek annesi olarak çok mutluyum çok istedım dua ettim sonuncu erkek olsun diye şükür 🙏 sorum şu erkek mi erken gelıyo kız mı kızlarım 39 haftada geldi herkes erkek erken olur dıyor doğru mu acaba 🙏🙏🙏
Bende de erken doğum oldu ama arkadaşımın 40 haftayı aştı erkek bebek onunki de bence cinsiyetle alakası yok

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤗🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar