Kızlar merhaba lütfen bilenler cevap versin yardımınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra Sayın tarafından oluşturulan Kızlar merhaba lütfen bilenler cevap versin yardımınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 241 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba lütfen bilenler cevap versin yardımınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Zehra Sayın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi benim kızım 4.ayina girdi ve 1 haftadr hastane bronşit olmuş dediklerine göre birdenbire öyle oldu hiç belirtisi felan olmadı anlayamamıştik😢. Öksürüğü var balgam dolu ama bi türlü bunu atamıyor 7 gündür hastenedeyiz hala aynı atsa rahatlicak. Atabilmesi için ben ne yapabilirim var mı bildiğiniz bir şey ne iyi gelir 4 aylık bebk için napcagimi bilemiyorum gidip gelip antibiyotik serum veriyorlar ya mahfoldu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Şimdi benim kızım 4.ayina girdi ve 1 haftadr hastane bronşit olmuş dediklerine göre birdenbire öyle oldu hiç belirtisi felan olmadı anlayamamıştik😢. Öksürüğü var balgam dolu ama bi türlü bunu atamıyor 7 gündür hastenedeyiz hala aynı atsa rahatlicak. Atabilmesi için ben ne yapabilirim var mı bildiğiniz bir şey ne iyi gelir 4 aylık bebk için napcagimi bilemiyorum gidip gelip antibiyotik serum veriyorlar ya mahfoldu
Geçmiş olsun canım ya. Rabbim şifasını versin kuzunun 🙏 hastanede buhar veriyorlardır iyi gelir. Antibiyotik kullanma süresi en az 7 gündür siz de bu sürede hastanede yatıyormuşsunuz. Bugün yarın gereken tahlilleri yapılır. Gerekiyorsa tekrar devam eder durumunda düzelme görürlerse taburcu ederler. Daha küçük olduğu için bitkisel şeyler denemeni tavsiye etmem alerji riski var canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum rabbim şifalar versin insallah

Geçmiş olsun canım ya. Rabbim şifasını versin kuzunun 🙏 hastanede buhar veriyorlardır iyi gelir. Antibiyotik kullanma süresi en az 7 gündür siz de bu sürede hastanede yatıyormuşsunuz. Bugün yarın gereken tahlilleri yapılır. Gerekiyorsa tekrar devam eder durumunda düzelme görürlerse taburcu ederler. Daha küçük olduğu için bitkisel şeyler denemeni tavsiye etmem alerji riski var canım
Katılıyorum canım ☘️çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar