Sorum var Kızlar merhaba lütfen cevap verebilir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra Sayın tarafından oluşturulan Kızlar merhaba lütfen cevap verebilir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 615 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba lütfen cevap verebilir misiniz
Konbuyu başlatan Zehra Sayın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra Sayın

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya sancı ağrısı nasıl oluyor bu benim ikinci gebeliğim ilk doğumum erken sezeryan oldu sanci hiç çekmedim. Şu an 28/5 haftalık hamileyim sbah karnımın sağ ve sol tarafına ağrı girdi durdu böyle derin bi acı iğne batar gibi bi ağrıydu. Bu akşam da sol tarafimda 5 dkkda bi oluyor çok kısa sürüyor ama acıtıyor daha önce hiç böyle olmamıştı. Eğer bu sanciysa yalancı sanci olabilir mi bilgi verir misiniz lütfen 💕bu doğumum da sezeryan olacak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ya sancı ağrısı nasıl oluyor bu benim ikinci gebeliğim ilk doğumum erken sezeryan oldu sanci hiç çekmedim. Şu an 28/5 haftalık hamileyim sbah karnımın sağ ve sol tarafına ağrı girdi durdu böyle derin bi acı iğne batar gibi bi ağrıydu. Bu akşam da sol tarafimda 5 dkkda bi oluyor çok kısa sürüyor ama acıtıyor daha önce hiç böyle olmamıştı. Eğer bu sanciysa yalancı sanci olabilir mi bilgi verir misiniz lütfen 💕bu doğumum da sezeryan olacak
Kuzum doğum sancısı hafif karın kasılmalarıyla başlar bu kasılmalar bazen alt sırt ağrıları gibi de hissedilebilir eğer bebek geliyorsa bu ağrılar daha da şiddetlenir süresi uzar ve sıklaşırr ayrıca bel bölgesine doğru yoğun bir baskı da hissedilir

Zehra Sayın

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı sancılar doğumdan 1-2 ay önce başlar kuzum. Sadece kasık ağrısı varsa enfeksiyon kaynaklıda olabilir en sağlıklısı doktora görünmen olacak
Kasık ağrısı değil di ya dün tüm gün karnima agrdi girdi durdu sırtım da çok ağrıyordu çok şükür bugün iyyim ama doğuma zaten 2 ay dan az bi süre kaldı 💕teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar