Sorum var Kızlar merhaba❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayseee6 tarafından oluşturulan Kızlar merhaba❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba❤️
Konbuyu başlatan Ayseee6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayseee6

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir şey sormak istiyorum❤️ şuan da dokuz aylık bir bebeğim var ve 13 haftalık gebeyim bu hamileliğime hiç hazır değildim önlemlerine rağmen Rabbim verdi ❤️ bu gün doktor muanemde bebeğini sütten kesmen gerekiyor dedi, benim gibi olanlar var mı bebeğime kıyamıyorm sütten kesmek istemiyorum sizce ne yapıyım ? ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bir şey sormak istiyorum❤️ şuan da dokuz aylık bir bebeğim var ve 13 haftalık gebeyim bu hamileliğime hiç hazır değildim önlemlerine rağmen Rabbim verdi ❤️ bu gün doktor muanemde bebeğini sütten kesmen gerekiyor dedi, benim gibi olanlar var mı bebeğime kıyamıyorm sütten kesmek istemiyorum sizce ne yapıyım ? ❤️
Aynıyız kuzum😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde kızım 9 aylık ben 21 haftalık gebeyim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar