Kızlar minik bebeğimde enfeksiyon çıktı 🥺😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar minik bebeğimde enfeksiyon çıktı 🥺😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 906 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar minik bebeğimde enfeksiyon çıktı 🥺😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepkoroglu42

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim canım bilmiyorum ki yarın gösterecez sonucu bakalım ne diyecek yatırıp antibiyotik tedavisi mi başlayacak yoksa evde antibiyotik mi kullancaz bilmiyorum 😟 aşırı moralim bozuldu
Rica ederim kuzum
Rabbim şifa versin inşallah geçer kuzum ya ilaç tedavisi ile üzülme

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doktor idrar kültürü testini yenilemişti bugün e nabizdan baktım çıkmış sonuç ve yine üreme saptandı yazıyor 😣😣 yatırır mı acaba bizi ne yapacak 🤦
Canım geçmiş olsun enfeksiyon değerine göre belki yatırır belki evde antibiyotik verebilirsin. Ama tedavisi var canım sonuçta kendine stres yapma bu kadar bebeğin de etkilenir. Hastanede yatmak korkunç birşey değil endişelerini anlıyorum çok haklısın. Ama tedavisi var bir hafta antibiyotik alır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor idrar kültürü testini yenilemişti bugün e nabizdan baktım çıkmış sonuç ve yine üreme saptandı yazıyor 😣😣 yatırır mı acaba bizi ne yapacak 🤦
Geçmiş olsun canım ga yatırıp kendi ilaç tedavisş uygular yafa size ilaç veririncanım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum endişe yapma bnm kızımda çok küçüktü idarar enfeksiyon yüksek çıktı evde antibiyotik başlattı alalhin izniyle düzeldi ondan sonrada hiç olmadı korkma cnm

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum
Rabbim şifa versin inşallah geçer kuzum ya ilaç tedavisi ile üzülme
İnşallah canım 🙏😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok çok geçmiş olsun canimm
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🙏🥰

Canım geçmiş olsun enfeksiyon değerine göre belki yatırır belki evde antibiyotik verebilirsin. Ama tedavisi var canım sonuçta kendine stres yapma bu kadar bebeğin de etkilenir. Hastanede yatmak korkunç birşey değil endişelerini anlıyorum çok haklısın. Ama tedavisi var bir hafta antibiyotik alır
Çok teşekkür ederim canım 🙏 İnşallah çok yüksek değildir. Enfeksiyon yüzünden uzamış sarılık olmuş sarılığı 10.44 sanırım inşallah düzelir hemen 😟

Çok teşekkür ederim canım 🙏
Çok Geçmiş Olsun Aysemmmm Rabbim Şafi İsmi İle Şifa Versin İnşallah Dualrim Pasamla 🥺🙏🏻🤲❤️
İnşallah çok yüksek değildir. Enfeksiyon yüzünden uzamış sarılık olmuş sarılığı 10.44 sanırım inşallah düzelir hemen 😟

Korkma kuzum endişe yapma bnm kızımda çok küçüktü idarar enfeksiyon yüksek çıktı evde antibiyotik başlattı alalhin izniyle düzeldi ondan sonrada hiç olmadı korkma cnm
İnşallah canım inşallah hemen iyileşir 🥺

İnşallah canım inşallah hemen iyileşir 🥺
Geçmiş olsun canım ga yatırıp kendi ilaç tedavisş uygular yafa size ilaç veririncanım
İnşallah Ayşem inşallah offf acayip moralim bozuldu demek ki sarılığın bitmemesi bu yüzdenmiş bende sütüm yetmiyor diye sürekli emziriyorum çocuk kusuyor yada belkide enfeksiyon yüzünden mi kusuyor bilmiyorum 😣😣

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar