Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,405 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Pek izlemezdim ama şu 3 yaşında hayatını kaybeden minik bebek için izledim bu ara ne çok bu tarz haberler var Müge Anlı'da 🥺 ufacık bebeğe istismar yapılmış ya ufacık minicik bir beden insan bunu nasıl sindirir nasıl kabul eder 😞 kıyamet kopsun bence artık 😡 Allah'ım böyle insanlardan böyle olaylardan uzak eylesin bizi evlatlarımızı inşallah 🙏 iyilerle karşılaştırsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Pek izlemezdim ama şu 3 yaşında hayatını kaybeden minik bebek için izledim bu ara ne çok bu tarz haberler var Müge Anlı'da 🥺 ufacık bebeğe istismar yapılmış ya ufacık minicik bir beden insan bunu nasıl sindirir nasıl kabul eder 😞 kıyamet kopsun bence artık 😡 Allah'ım böyle insanlardan böyle olaylardan uzak eylesin bizi evlatlarımızı inşallah 🙏 iyilerle karşılaştırsın
Her şey ailede bitiyor ne yazık ki annesi sevgi uğruna evladını alıp tiktokta tanıştığı ne yediği belirsiz bir adamın yanına giderse olacağı oluyor. Yazık sevgili aşkı evlat aşkından daha ağır gelmiş bedeli de ağır oldu inslqlqh o küçük Sare annesinden alınır da babasına verili🤲🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Her şey ailede bitiyor ne yazık ki annesi sevgi uğruna evladını alıp tiktokta tanıştığı ne yediği belirsiz bir adamın yanına giderse olacağı oluyor. Yazık sevgili aşkı evlat aşkından daha ağır gelmiş bedeli de ağır oldu inslqlqh o küçük Sare annesinden alınır da babasına verili🤲🏻
İnşallah ve farkettin mi bebek ölmüş ve anne sevgilisiyle gayet aşkım kocam konuşmuş yine ya 😡 bence o kadını da almalilar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah off daha geçenki dondurucuda bulunan bebeği atlatamadan bide bu cidden benim içim paramparça oluyor nasıl o baba babanne dede dayanacak anneyi demiyorum hiç çünkü bence psikolojik sorunları var onun 😡
Bence de var normal bir beyin Almanya'dan Türkiye'ye 2 günlük adam için gelmez!

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Alırlar merak etme yakındır oda rabbim sorar inslallahh hepsine 🤲🏻
Ve farkettin mi diğer bebeğin de annesi Melisa diye bir kadındı bu da Melisa 😟 yavrularımın ortak noktası çok maalesef ikiside katledildi bu minicik yaşlarında ikiside annelerinin ihmalinin bedelini canlarıyla ödedi 😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence de var normal bir beyin Almanya'dan Türkiye'ye 2 günlük adam için gelmez!
Kesinlikle yaa büyük konusmak kınamak istemiyorum ama çok yanlış bir durum yani Allah'ım akıl fikir versin ne diyeyim ki hala daha bence bir anne tepkisi vermiyor yani bir ay bile olsa insanın acısı hafiflemez ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ve farkettin mi diğer bebeğin de annesi Melisa diye bir kadındı bu da Melisa 😟 yavrularımın ortak noktası çok maalesef ikiside katledildi bu minicik yaşlarında ikiside annelerinin ihmalinin bedelini canlarıyla ödedi 😭😭

Kesinlikle yaa büyük konusmak kınamak istemiyorum ama çok yanlış bir durum yani Allah'ım akıl fikir versin ne diyeyim ki hala daha bence bir anne tepkisi vermiyor yani bir ay bile olsa insanın acısı hafiflemez ki
Hafiflemez Ayşem hafiflemez başka bir şeyler daha var ama hadi hayırlısı yakında çıkar kojusu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

O kadar igrenc bir dünyada yaşıyoruz ki bebeklerini öldüren annesini kesen gerçekten kopsun kıyamet bu kadarı çok fazla insanlar durmuyor nasıl.bir beyinle bunu yapabiliyor aklık almıyor ben ağlayacak hasta olucak diye kendimi paraliyorum gözlerinin içine bakıyorum bir anne bir evlat bunu nasıl yapıyor nasıl bu kadar gözü dönüyor rabbim ıslah etsin başka hiç birşey diyemiyorum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben de izliyorum ama artık izlemiycem psikolojim alt üst oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar