Sorum var Kizlar nolur bi fikir verin

• Konbuyu başlatan Duyguipek
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duyguipek tarafından oluşturulan Kizlar nolur bi fikir verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 841 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar nolur bi fikir verin
Konbuyu başlatan Duyguipek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duyguipek

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Korona oldum 5 aylik bebegim var emzirmiyorum ne yapiyim kizlar bi akil verin odalari falan ayirdim bebegime annem bakiyo hafif atesi varmis
Doktorun mu emzirme dedi yoksa normalde mi mama kullanıyorsun. Çünkü bebek ne kadar çok emerse hastaligi o kadar hızlı atlatır. Bu arada evde durma bnce doktora git çocugu ve seni tedavi etsinler. Evde atlatmaya çalışma bence. Allah şifa versin canım 🤲🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Korona oldum 5 aylik bebegim var emzirmiyorum ne yapiyim kizlar bi akil verin odalari falan ayirdim bebegime annem bakiyo hafif atesi varmis
Geçmiş olsun canım kızımda almıştı benden hafif atlattı korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz bebeğine. Sende bol su iç antibiyotik yerine sade sodayla içine tuz at bunla sarımsak yut günde 3 4 defa tuzlu sirkeli suyla gargara yap burnuna da çek çabuk atlatırsın inşallah bebeğini yanına alırsanda maske tak

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım yaa Allah'ım acil sifalar versin inşallah ama sütünü sağ bebeğin emsin bir şekilde süt ona güç verir off çok üzüldüm lanet hastalık geri dönmeye başladı. Dün bir uzman diyordu hatırlatma dozlarını vurulun maske takın diye 😟😟 Dikkat et kendine moralini yüksek tut bol meyve ye inşallah biran evvel iyi olursun. Bebeğin içinde sağlık ocağını yada korona için verilen numara varsa onu arayıp sor bakalım ne diyecekler inşallah ona geçmemiştir iyidir 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar