Sorum var Kızlar nolur dua edin 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kızlar nolur dua edin 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,656 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nolur dua edin 😭😭
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Dün hastaneye kontrol için gittim ama sürekli gittiğim beni takip eden Kendi doktoruma randevu bir türlü.alamadm sürekli aradgmda 182 dolu deyip durdu bende başka bir doktora aldm randevu oda bana bebeğin göbek çevresinin 3 hafta geriden geldiğini haftasına göre küçük olduğunu söyledi Erzurum Atatürk Hastanesi'ne sevk etti perinatoloj bölümune giden varmı aranızda hastaneye yatış falan verirler mi 😔😞😞

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Dün hastaneye kontrol için gittim ama sürekli gittiğim beni takip eden Kendi doktoruma randevu bir türlü.alamadm sürekli aradgmda 182 dolu deyip durdu bende başka bir doktora aldm randevu oda bana bebeğin göbek çevresinin 3 hafta geriden geldiğini haftasına göre küçük olduğunu söyledi Erzurum Atatürk Hastanesi'ne sevk etti perinatoloj bölümune giden varmı aranızda hastaneye yatış falan verirler mi 😔😞😞
Hemen korkma canım her doktor aynı değil yada cihaz falan etraftan duyuyoruz neler neler ama sağlıklı bebekler geliyor dünyaya ayrıca korkma bi sorun varsa Allahın izniyle yoluna girer

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Hemen korkma canım her doktor aynı değil yada cihaz falan etraftan duyuyoruz neler neler ama sağlıklı bebekler geliyor dünyaya ayrıca korkma bi sorun varsa Allahın izniyle yoluna girer
İnşallah kuzum inşallah 🤲 ayrıntılı ultrasonda bile doktor masalllah kilosu fln herşeyi güzel dedi dün doktor öyle deyince bian başımdan sanki kaynar sular döküldü çok üzüldüm 😞

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu tanı için çok erken bebeğinin kilosu da gayet güzel 33 haftalıksin daha. Bence bir git uzman doktorla ne söyleyecek sana en son kaç haftalıkken gittin ve gittiğinde doktorun bunu nasıl farketmedi kıyamam sana üzülme Allah'ımin izniyle birşey olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu tanı için çok erken bebeğinin kilosu da gayet güzel 33 haftalıksin daha. Bence bir git uzman doktorla ne söyleyecek sana en son kaç haftalıkken gittin ve gittiğinde doktorun bunu nasıl farketmedi kıyamam sana üzülme Allah'ımin izniyle birşey olmaz
Ve sana şunu söyleyim 34+4 günlük hamileyim bebeğim daha 1900 kiloda 34 te söylendi benimki daha zayıfmis

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve sana şunu söyleyim 34+4 günlük hamileyim bebeğim daha 1900 kiloda 34 te söylendi benimki daha zayıfmis
En son Mart ayında gittm 26 haftalık hamileydim nisan ayına bir türlü randevu bulamadım sürekli dolu dolu 15 günden önce randevu olusturamiyoruz dediler en son 26 Nisan'da aradm 9 Mayıs için başka doktora randevu aldm son çare oda böyle dedi kendi doktoruma Instagram'dn ulastm yazdm ama oda dedi ben baktım sonuçlarına falan perinatoloji bölümüne gitmen gerekiyor dedi bende yarın o bölüme gidip muayene olcm riskli gebelik grubuna giriyorsun dediler 😔 gebeliğin başından beri yemem içmem iyiydi aceba bir sorun mu var diye korkuyorum

Papatya24

Kayıtlı Üye
rank
Ben erzurum arastirma hastanesinde perinotoloji bolumune gittim ikili taramamda bir sikinti var diye giymistim baska sehirden erzuruma..sabah 7gibi erken gidip randevu almaya calismistim vezneye doktorun muayene ucretini yatirip odasinin kapisinda bulunan kagida ismini yaziyorsun doktor gelince sirayla cagirip bakiyor biz sadece muayene degil ultrasyonda da bakmasini istedik onun ucretinide yatirdigimizi soyledik bizi ultrasyon odasina goturup orada bebegi inceledi..doktorun ismi Ragip atakan Al benim gittigim doktor kendisi profdu sanirim..

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben erzurum arastirma hastanesinde perinotoloji bolumune gittim ikili taramamda bir sikinti var diye giymistim baska sehirden erzuruma..sabah 7gibi erken gidip randevu almaya calismistim vezneye doktorun muayene ucretini yatirip odasinin kapisinda bulunan kagida ismini yaziyorsun doktor gelince sirayla cagirip bakiyor biz sadece muayene degil ultrasyonda da bakmasini istedik onun ucretinide yatirdigimizi soyledik bizi ultrasyon odasina goturup orada bebegi inceledi..doktorun ismi Ragip atakan Al benim gittigim doktor kendisi profdu sanirim..
Hmmm çok tşk ederim canım Allah razı olsun 🤲

Canım Allah’ın izniyle doktor yanılmıştır korkma başka bi doktora daha görün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar