Kızlar özür diliyorum öncelikle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esma Tanık tarafından oluşturulan Kızlar özür diliyorum öncelikle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,092 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar özür diliyorum öncelikle
Konbuyu başlatan Esma Tanık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze555

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle özür dilerim. Benim ilk gebeliğim ve 37. Haftamdayım. Bu iki gündür akıntım var böyle sarımsı ve sümüksü. Ve çok . Randevu tarihim 1 hafta sonra size sormak istedim . Ters bişey yoktur umarım. Şimdiden teşekkür ederim

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle özür dilerim. Benim ilk gebeliğim ve 37. Haftamdayım. Bu iki gündür akıntım var böyle sarımsı ve sümüksü. Ve çok . Randevu tarihim 1 hafta sonra size sormak istedim . Ters bişey yoktur umarım. Şimdiden teşekkür ederim
Yok cnm normal o ama bi okadarda igrenc cesme gibi zit pit geliyo bide koku oluyor bazen biktim ben ondan

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Akıntılarda koku ve yanma hissi yoksa korkma demişti doktorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıntılarda koku ve yanma hissi yoksa korkma demişti doktorum
Birde bol su iç canım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Normal akıntı kuzum koku kaşıntı olursa o zaman enfeksiyon belirtisi sarımsı beyaz su gibi normal aknti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar