Kızlar paycellle ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar paycellle ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar paycellle ilgili
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur36
Kullanan var mı nasıl bişi ya faturaya yansıyormuş sanırım çok mu yansıyor anlamadım suan bi miktar ücret var hediye mesela ben biriktirdim bişi aldım o parayla tümüyle hepsi birden mi faturaya yansıyor ay ay olarak mı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kullanan var mı nasıl bişi ya faturaya yansıyormuş sanırım çok mu yansıyor anlamadım suan bi miktar ücret var hediye mesela ben biriktirdim bişi aldım o parayla tümüyle hepsi birden mi faturaya yansıyor ay ay olarak mı
Canım ben bunu ilk defa duyuyorum ne bu.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla güzelim ben bu uygulamayı tüm aileye indirdim alışverişte yaptım orda hediye biriktip ama faturaya yansıma olmadı ek ücrette talep etmedi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bana da eşim söyledi ama pek anlamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten mi faturaya yansır diyor ama anlamadım
Valla kuzum o kadar şey yaptım bir tanesi bile yansımadi düşün yek kendi teledonukdan da değil annem babam kardeşim eşim ailecek herkese yükledim ve kullandım 😂😂

Valla kuzum o kadar şey yaptım bir tanesi bile yansımadi düşün yek kendi teledonukdan da değil annem babam kardeşim eşim ailecek herkese yükledim ve kullandım 😂😂
Ne bana ne onlara gelmedi Yada yansımadı

Canan_

Kayıtlı Üye
rank

Ne bana ne onlara gelmedi Yada yansımadı
Canım ben böyle şeylere güvenmiyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.